Event List
View: List Thumbs Poster Banner


Round 1
Donaufeld Wien vs Leobendorf

16:00:00 -

Neusiedl am See vs TWL Elektra

17:00:00 -

Krems vs Rapid Wien II

17:30:00 -

Oberwart vs Wiener SC

17:30:00 -

Union Ardagger vs Traiskirchen

17:30:00 -

Favoritner AC vs Mauerwerk

17:30:00 -

Draßburg vs Marchfeld Donauauen

17:30:00 -

Austria Vienna (Am) vs Wiener Viktoria

18:00:00 -


Round 2
Neusiedl am See vs Favoritner AC

17:00:00 -

Rapid Wien II vs Donaufeld Wien

17:00:00 -

Wiener SC vs Krems

17:30:00 -

TWL Elektra vs Traiskirchen

17:30:00 -

Marchfeld Donauauen vs Austria Vienna (Am)

17:30:00 -

Wiener Viktoria vs Union Ardagger

14:00:00 -

Mauerwerk vs Oberwart

14:00:00 -

Leobendorf vs Draßburg

17:00:00 -


Round 3
Donaufeld Wien vs Wiener SC

16:00:00 -

Draßburg vs Rapid Wien II

17:30:00 -

Union Ardagger vs Marchfeld Donauauen

17:30:00 -

Oberwart vs Neusiedl am See

17:30:00 -

Austria Vienna (Am) vs Leobendorf

17:30:00 -

Traiskirchen vs Wiener Viktoria

17:30:00 -

Favoritner AC vs TWL Elektra

17:30:00 -

Krems vs Mauerwerk

17:30:00 -


Round 4
Neusiedl am See vs Krems

17:00:00 -

Rapid Wien II vs Austria Vienna (Am)

17:30:00 -

TWL Elektra vs Wiener Viktoria

17:30:00 -

Marchfeld Donauauen vs Traiskirchen

17:30:00 -

Favoritner AC vs Oberwart

17:30:00 -

Wiener SC vs Draßburg

17:30:00 -

Mauerwerk vs Donaufeld Wien

14:00:00 -

Leobendorf vs Union Ardagger

14:30:00 -


Round 5
Draßburg vs Mauerwerk

17:30:00 -

Traiskirchen vs Leobendorf

17:30:00 -

Krems vs Favoritner AC

17:30:00 -

Oberwart vs TWL Elektra

17:30:00 -

Austria Vienna (Am) vs Wiener SC

18:00:00 -

Union Ardagger vs Rapid Wien II

18:00:00 -

Wiener Viktoria vs Marchfeld Donauauen

14:00:00 -

Donaufeld Wien vs Neusiedl am See

15:00:00 -


Round 6
Leobendorf vs Wiener Viktoria

15:30:00 -

Rapid Wien II vs Traiskirchen

17:00:00 -

Neusiedl am See vs Draßburg

17:00:00 -

Oberwart vs Krems

17:30:00 -

TWL Elektra vs Marchfeld Donauauen

17:30:00 -

Wiener SC vs Union Ardagger

17:30:00 -

Favoritner AC vs Donaufeld Wien

17:30:00 -

Mauerwerk vs Austria Vienna (Am)

17:00:00 -


Round 7
Draßburg vs Favoritner AC

17:30:00 -

Krems vs TWL Elektra

17:30:00 -

Marchfeld Donauauen vs Leobendorf

17:30:00 -

Traiskirchen vs Wiener SC

17:30:00 -

Union Ardagger vs Mauerwerk

17:30:00 -

Donaufeld Wien vs Oberwart

14:00:00 -

Wiener Viktoria vs Rapid Wien II

14:00:00 -


Round 8
TWL Elektra vs Leobendorf

15:30:00 -

Rapid Wien II vs Marchfeld Donauauen

17:00:00 -

Oberwart vs Draßburg

17:30:00 -

Favoritner AC vs Austria Vienna (Am)

17:30:00 -

Krems vs Donaufeld Wien

17:30:00 -

Wiener SC vs Wiener Viktoria

17:30:00 -

Neusiedl am See vs Union Ardagger

18:00:00 -

Mauerwerk vs Traiskirchen

14:00:00 -

Austria Vienna (Am) vs Neusiedl am See

17:00:00 -


Round 9
Draßburg vs Krems

17:00:00 -

Traiskirchen vs Neusiedl am See

17:30:00 -

Marchfeld Donauauen vs Wiener SC

17:30:00 -

Union Ardagger vs Favoritner AC

18:00:00 -

Austria Vienna (Am) vs Oberwart

18:00:00 -

Donaufeld Wien vs TWL Elektra

14:00:00 -

Wiener Viktoria vs Mauerwerk

14:00:00 -

Leobendorf vs Rapid Wien II

14:30:00 -


Round 10
TWL Elektra vs Rapid Wien II

15:15:00 -

Krems vs Austria Vienna (Am)

17:30:00 -

Favoritner AC vs Traiskirchen

17:30:00 -

Neusiedl am See vs Wiener Viktoria

18:00:00 -

Oberwart vs Union Ardagger

18:00:00 -

Mauerwerk vs Marchfeld Donauauen

14:00:00 -

Donaufeld Wien vs Draßburg

14:00:00 -

Wiener SC vs Leobendorf

16:00:00 -


Round 11
Draßburg vs TWL Elektra

17:00:00 -

Rapid Wien II vs Wiener SC

17:30:00 -

Traiskirchen vs Oberwart

17:30:00 -

Union Ardagger vs Krems

17:30:00 -

Austria Vienna (Am) vs Donaufeld Wien

17:30:00 -

Marchfeld Donauauen vs Neusiedl am See

17:30:00 -

Wiener Viktoria vs Favoritner AC

14:00:00 -

Leobendorf vs Mauerwerk

16:45:00 -


Round 12
Draßburg vs Austria Vienna (Am)

16:45:00 -

Favoritner AC vs Marchfeld Donauauen

16:45:00 -

Krems vs Traiskirchen

16:45:00 -

Oberwart vs Wiener Viktoria

16:45:00 -

Neusiedl am See vs Leobendorf

14:00:00 -

Donaufeld Wien vs Union Ardagger

14:00:00 -

Mauerwerk vs Rapid Wien II

14:00:00 -


Round 13
Traiskirchen vs Donaufeld Wien

16:30:00 -

Rapid Wien II vs Neusiedl am See

17:00:00 -

Marchfeld Donauauen vs Oberwart

17:30:00 -

Wiener SC vs Mauerwerk

17:30:00 -

Union Ardagger vs Draßburg

18:00:00 -


Show more events (240 total)......



Download as CSV?

= TV Listing = Event Thumb = Banner Image = Fanart Image = Timeline Details