14 Apr | r01 | Guarani | 4 - 1 | Avai FC |
15 Apr | r01 | Ituano | 2 - 0 | Ceara |
15 Apr | r01 | Vila Nova | 2 - 1 | Novorizontin |
15 Apr | r01 | Mirassol | 1 - 0 | Chapecoense |
15 Apr | r01 | Sampaio Corr | 3 - 3 | Atletico GO |
15 Apr | r01 | Juventude | 1 - 2 | Botafogo SP |
16 Apr | r01 | Criciuma | 2 - 0 | Tombense |
16 Apr | r01 | Londrina EC | 1 - 0 | ABC Futebol |
16 Apr | r01 | Vitoria | 3 - 0 | Ponte Preta |
21 Apr | r02 | Atletico GO | 2 - 1 | CRB |
21 Apr | r02 | Botafogo SP | 1 - 0 | Sampaio Corr |
22 Apr | r02 | Ponte Preta | 1 - 2 | Criciuma |
22 Apr | r02 | Tombense | 3 - 0 | Ituano |
22 Apr | r02 | Avai FC | 1 - 0 | Mirassol |
22 Apr | r02 | Novorizontin | 1 - 0 | Juventude |
22 Apr | r02 | Ceara | 0 - 3 | Guarani |
23 Apr | r02 | Chapecoense | 3 - 0 | Londrina EC |
23 Apr | r02 | ABC Futebol | 0 - 3 | Vitoria |
28 Apr | r03 | Criciuma | 1 - 0 | Avai FC |
28 Apr | r03 | Vitoria | 2 - 0 | Londrina EC |
29 Apr | r03 | Guarani | 1 - 0 | Ituano |
29 Apr | r03 | Sampaio Corr | 1 - 3 | Mirassol |
29 Apr | r03 | Botafogo SP | 2 - 0 | CRB |
29 Apr | r03 | Chapecoense | 1 - 1 | Ponte Preta |
29 Apr | r03 | Tombense | 1 - 1 | Atletico GO |
30 Apr | r03 | Novorizontin | 0 - 0 | Sport Club d |
30 Apr | r03 | ABC Futebol | 1 - 2 | Ceara |
30 Apr | r03 | Vila Nova | 1 - 0 | Juventude |
01 May | r04 | Londrina EC | 1 - 1 | Criciuma |
02 May | r04 | Ponte Preta | 2 - 0 | Botafogo SP |
02 May | r04 | CRB | 0 - 0 | Sampaio Corr |
03 May | r04 | Atletico GO | 2 - 1 | Chapecoense |
03 May | r04 | Ituano | 3 - 0 | ABC Futebol |
03 May | r04 | Mirassol | 0 - 2 | Novorizontin |
03 May | r04 | Juventude | 1 - 0 | Guarani |
04 May | r04 | Avai FC | 0 - 3 | Vila Nova |
06 May | r05 | Botafogo SP | 0 - 3 | Vitoria |
06 May | r05 | Criciuma | 2 - 1 | Ituano |
06 May | r05 | Mirassol | 1 - 1 | Vila Nova |
06 May | r05 | Sampaio Corr | 2 - 1 | Juventude |
06 May | r05 | Tombense | 0 - 1 | Avai FC |
06 May | r05 | Chapecoense | 1 - 1 | Novorizontin |
06 May | r05 | CRB | 1 - 1 | ABC Futebol |
07 May | r05 | Ponte Preta | 0 - 0 | Ceara |
07 May | r05 | Sport Club d | 2 - 0 | Guarani |
08 May | r05 | Atletico GO | 2 - 1 | Londrina EC |
10 May | r04 | Ceara | 0 - 2 | Vitoria |
11 May | r04 | Sport Club d | 3 - 2 | Tombense |
12 May | r06 | Vila Nova | 0 - 0 | Criciuma |
13 May | r06 | Avai FC | 1 - 4 | Chapecoense |
13 May | r06 | Juventude | 0 - 1 | Mirassol |
13 May | r06 | Guarani | 2 - 0 | Sampaio Corr |
13 May | r06 | Novorizontin | 0 - 1 | CRB |
13 May | r06 | Ceara | 2 - 0 | Tombense |
14 May | r06 | Londrina EC | 3 - 0 | Ponte Preta |
14 May | r06 | Vitoria | 2 - 3 | Atletico GO |
14 May | r06 | ABC Futebol | 1 - 2 | Botafogo SP |
14 May | r06 | Ituano | 1 - 1 | Sport Club d |
19 May | r07 | Mirassol | 2 - 0 | Vitoria |
19 May | r07 | Tombense | 0 - 2 | Londrina EC |
20 May | r07 | Atletico GO | 0 - 0 | Avai FC |
20 May | r07 | Sport Club d | 3 - 0 | Botafogo SP |
20 May | r07 | Ituano | 0 - 2 | Novorizontin |
20 May | r07 | Sampaio Corr | 1 - 0 | ABC Futebol |
21 May | r07 | Chapecoense | 0 - 2 | Juventude |
21 May | r07 | Criciuma | 1 - 2 | Ceara |
21 May | r07 | Ponte Preta | 1 - 1 | Guarani |
21 May | r07 | CRB | 0 - 3 | Vila Nova |
23 May | r08 | Botafogo SP | 1 - 0 | Mirassol |
24 May | r08 | Novorizontin | 2 - 0 | Avai FC |
24 May | r08 | ABC Futebol | 1 - 0 | Tombense |
24 May | r08 | Vila Nova | 1 - 0 | Ituano |
24 May | r08 | Vitoria | 1 - 0 | CRB |
24 May | r08 | Juventude | 3 - 0 | Atletico GO |
24 May | r08 | Londrina EC | 1 - 3 | Ceara |
25 May | r08 | Guarani | 3 - 3 | Chapecoense |
25 May | r08 | Criciuma | 1 - 0 | Sport Club d |
25 May | r08 | Sampaio Corr | 0 - 0 | Ponte Preta |
27 May | r09 | Ituano | 3 - 1 | Londrina EC |
27 May | r09 | CRB | 1 - 2 | Juventude |
27 May | r09 | Avai FC | 1 - 1 | Vitoria |
27 May | r09 | Atletico GO | 1 - 1 | Botafogo SP |
28 May | r09 | Ponte Preta | 1 - 0 | Vila Nova |
28 May | r09 | Mirassol | 1 - 0 | Criciuma |
28 May | r09 | Ceara | 0 - 3 | Novorizontin |
28 May | r09 | Sport Club d | 4 - 1 | ABC Futebol |
28 May | r09 | Tombense | 1 - 1 | Guarani |
29 May | r09 | Chapecoense | 0 - 1 | Sampaio Corr |
02 Jun | r10 | Botafogo SP | 0 - 0 | Tombense |
02 Jun | r10 | Ceara | 2 - 0 | Chapecoense |
03 Jun | r10 | Criciuma | 3 - 0 | Atletico GO |
03 Jun | r10 | Vitoria | 3 - 0 | Ituano |
03 Jun | r10 | Juventude | 3 - 2 | Avai FC |
03 Jun | r10 | Mirassol | 1 - 0 | Ponte Preta |
03 Jun | r10 | ABC Futebol | 0 - 1 | Novorizontin |
03 Jun | r10 | Vila Nova | 3 - 0 | Sampaio Corr |
04 Jun | r10 | Guarani | 0 - 1 | CRB |
04 Jun | r10 | Londrina EC | 1 - 2 | Sport Club d |
06 Jun | r11 | Ponte Preta | 0 - 0 | ABC Futebol |
06 Jun | r11 | Chapecoense | 0 - 1 | Vila Nova |