Event List
View: List Thumbs Poster Banner


Round 1
Dinamo Moscow vs FC Krasnodar

16:00:00 -

Ural S.R vs CSKA Moscow

10:00:00 -

Nizhny Novgorod vs Zenit St Petersburg

12:15:00 -

Lok. Moscow vs FK Rubin Kazan

14:30:00 -

Akhmat Grozny vs Krylya Sovetov Samara

17:00:00 -

Spartak Moscow vs Gazovik Orenburg

14:30:00 -

FK Rostov vs Fakel Voronezh

17:00:00 -

PFC Sochi vs Baltika Kaliningrad

17:00:00 -


Round 2
Krylya Sovetov Samara vs Dinamo Moscow

12:00:00 -

Ural S.R vs Nizhny Novgorod

14:30:00 -

FK Rostov vs Zenit St Petersburg

17:00:00 -

FK Rubin Kazan vs Gazovik Orenburg

12:00:00 -

Fakel Voronezh vs Lok. Moscow

14:30:00 -

FC Krasnodar vs PFC Sochi

17:00:00 -

Akhmat Grozny vs CSKA Moscow

17:00:00 -

Spartak Moscow vs Baltika Kaliningrad

16:30:00 -


Round 3
FC Krasnodar vs Nizhny Novgorod

17:00:00 -

Krylya Sovetov Samara vs FK Rostov

12:00:00 -

FK Rubin Kazan vs Spartak Moscow

14:30:00 -

Gazovik Orenburg vs Ural S.R

14:30:00 -

CSKA Moscow vs Lok. Moscow

17:00:00 -

Baltika Kaliningrad vs Fakel Voronezh

14:30:00 -

Zenit St Petersburg vs Dinamo Moscow

16:00:00 -

PFC Sochi vs Akhmat Grozny

17:00:00 -


Round 4
Ural S.R vs Spartak Moscow

15:00:00 -

Lok. Moscow vs Krylya Sovetov Samara

12:00:00 -

Gazovik Orenburg vs FC Krasnodar

14:30:00 -

FK Rostov vs FK Rubin Kazan

17:00:00 -

Dinamo Moscow vs Baltika Kaliningrad

12:00:00 -

Zenit St Petersburg vs Fakel Voronezh

14:30:00 -

CSKA Moscow vs PFC Sochi

17:00:00 -

Nizhny Novgorod vs Akhmat Grozny

16:30:00 -


Round 5
FK Rubin Kazan vs Krylya Sovetov Samara

16:30:00 -

Dinamo Moscow vs CSKA Moscow

12:00:00 -

Baltika Kaliningrad vs Ural S.R

14:30:00 -

FC Krasnodar vs Lok. Moscow

16:30:00 -

PFC Sochi vs FK Rostov

17:00:00 -

Fakel Voronezh vs Nizhny Novgorod

14:30:00 -

Spartak Moscow vs Zenit St Petersburg

16:30:00 -

Akhmat Grozny vs Gazovik Orenburg

17:00:00 -


Round 6
Gazovik Orenburg vs CSKA Moscow

14:30:00 -

Fakel Voronezh vs FC Krasnodar

17:00:00 -

Zenit St Petersburg vs Ural S.R

12:00:00 -

FK Rubin Kazan vs Dinamo Moscow

14:30:00 -

Spartak Moscow vs Akhmat Grozny

16:30:00 -

Nizhny Novgorod vs FK Rostov

17:00:00 -

Krylya Sovetov Samara vs Baltika Kaliningrad

14:30:00 -

PFC Sochi vs Lok. Moscow

17:00:00 -


Round 7
Ural S.R vs Akhmat Grozny

10:00:00 -

Nizhny Novgorod vs FK Rubin Kazan

12:15:00 -

Krylya Sovetov Samara vs Fakel Voronezh

14:30:00 -

FC Krasnodar vs Spartak Moscow

17:00:00 -

Gazovik Orenburg vs PFC Sochi

10:00:00 -

Lok. Moscow vs Baltika Kaliningrad

12:15:00 -

CSKA Moscow vs Zenit St Petersburg

14:30:00 -

FK Rostov vs Dinamo Moscow

17:00:00 -


Round 8
Dinamo Moscow vs Nizhny Novgorod

16:00:00 -

Akhmat Grozny vs FC Krasnodar

13:30:00 -

CSKA Moscow vs Krylya Sovetov Samara

11:00:00 -

Akhmat Grozny vs FC Krasnodar

13:30:00 -


Round 24
Spartak Moscow vs PFC Sochi

16:00:00 -

Baltika Kaliningrad vs FK Rostov

18:15:00 -

Ural S.R vs Fakel Voronezh

11:00:00 -

FK Rubin Kazan vs Zenit St Petersburg

13:30:00 -

Lok. Moscow vs Gazovik Orenburg

16:00:00 -


Round 9
Baltika Kaliningrad vs Akhmat Grozny

13:30:00 -

Krylya Sovetov Samara vs PFC Sochi

11:00:00 -

Baltika Kaliningrad vs Akhmat Grozny

13:30:00 -

Spartak Moscow vs Dinamo Moscow

16:00:00 -

Nizhny Novgorod vs Gazovik Orenburg

11:00:00 -

Zenit St Petersburg vs Lok. Moscow

13:30:00 -

FK Rostov vs CSKA Moscow

16:00:00 -

FC Krasnodar vs Ural S.R

16:00:00 -

Fakel Voronezh vs FK Rubin Kazan

16:00:00 -


Round 10
FK Rostov vs Ural S.R

16:00:00 -

Gazovik Orenburg vs Zenit St Petersburg

09:00:00 -

Lok. Moscow vs Nizhny Novgorod

11:15:00 -

FK Rubin Kazan vs FC Krasnodar

13:30:00 -

CSKA Moscow vs Baltika Kaliningrad

16:00:00 -

Akhmat Grozny vs Dinamo Moscow

16:00:00 -

Fakel Voronezh vs PFC Sochi

11:00:00 -

Krylya Sovetov Samara vs Spartak Moscow

13:30:00 -

Akhmat Grozny vs Dinamo Moscow

16:00:00 -


Round 11
Ural S.R vs Lok. Moscow

09:00:00 -

PFC Sochi vs Zenit St Petersburg

11:00:00 -

Baltika Kaliningrad vs Gazovik Orenburg

13:30:00 -

FC Krasnodar vs FK Rostov

16:00:00 -

Akhmat Grozny vs FK Rubin Kazan

16:00:00 -

Nizhny Novgorod vs Krylya Sovetov Samara

11:00:00 -

Dinamo Moscow vs Fakel Voronezh

13:30:00 -

Spartak Moscow vs CSKA Moscow

16:00:00 -

Akhmat Grozny vs FK Rubin Kazan

16:00:00 -


Round 12
Gazovik Orenburg vs Fakel Voronezh

09:00:00 -

FK Rubin Kazan vs CSKA Moscow

11:00:00 -

Lok. Moscow vs Dinamo Moscow

13:30:00 -

Baltika Kaliningrad vs FC Krasnodar

16:00:00 -

FK Rostov vs Akhmat Grozny

16:00:00 -

Ural S.R vs PFC Sochi

09:00:00 -

Spartak Moscow vs Nizhny Novgorod

11:00:00 -

Zenit St Petersburg vs Krylya Sovetov Samara

13:30:00 -


Show more events (267 total)......



Download as CSV?

= TV Listing = Event Thumb = Banner Image = Fanart Image = Timeline Details