25 Aug | r00 | Yunost Minsk | 2 - 0 | Neman Grodno |
27 Aug | r00 | HK Aviator | 0 - 5 | Lokomotiv Or |
27 Aug | r00 | HK Brest | 1 - 2 | Shinnik Bobr |
27 Aug | r00 | Mogilev | 3 - 1 | Neman Grodno |
27 Aug | r00 | Khimik-SKA N | 4 - 0 | Belarus U18 |
27 Aug | r00 | Vitebsk | 0 - 3 | Belarus U20 |
27 Aug | r00 | Yunost Minsk | 8 - 0 | Lida |
28 Aug | r00 | Molodechno | 6 - 5 | Zhlobin |
28 Aug | r00 | HC Shakhtyor | 4 - 2 | Gomel |
29 Aug | r00 | HK Aviator | 5 - 6 | Shinnik Bobr |
29 Aug | r00 | HK Brest | 0 - 3 | Lokomotiv Or |
29 Aug | r00 | Mogilev | 4 - 1 | Lida |
29 Aug | r00 | Khimik-SKA N | 4 - 0 | Belarus U20 |
29 Aug | r00 | Vitebsk | 3 - 2 | Belarus U18 |
30 Aug | r00 | Molodechno | 3 - 1 | Gomel |
30 Aug | r00 | HC Shakhtyor | 7 - 2 | Zhlobin |
31 Aug | r00 | Lida | 1 - 2 | Neman Grodno |
31 Aug | r00 | Pinskiye Yas | 2 - 4 | HK Aviator |
02 Sep | r00 | Belarus U18 | 4 - 6 | Pinskiye Yas |
02 Sep | r00 | Belarus U20 | 1 - 3 | HK Brest |
02 Sep | r00 | Shinnik Bobr | 2 - 1 | Khimik-SKA N |
02 Sep | r00 | Lokomotiv Or | 10 - 0 | Vitebsk |
03 Sep | r00 | Belarus U18 | 4 - 2 | HK Brest |
03 Sep | r00 | Belarus U20 | 3 - 2 | Pinskiye Yas |
03 Sep | r00 | Shinnik Bobr | 0 - 3 | Vitebsk |
03 Sep | r00 | Gomel | 4 - 0 | Mogilev |
03 Sep | r00 | Lida | 1 - 2 | Molodechno |
03 Sep | r00 | Lokomotiv Or | 2 - 0 | Khimik-SKA N |
03 Sep | r00 | Neman Grodno | 4 - 0 | HC Shakhtyor |
05 Sep | r00 | Lida | 0 - 2 | HC Shakhtyor |
05 Sep | r00 | Neman Grodno | 5 - 4 | Molodechno |
05 Sep | r00 | Zhlobin | 0 - 2 | Mogilev |
06 Sep | r00 | HK Aviator | 1 - 6 | Khimik-SKA N |
06 Sep | r00 | Shinnik Bobr | 4 - 0 | Belarus U18 |
06 Sep | r00 | Lokomotiv Or | 2 - 1 | Belarus U20 |
06 Sep | r00 | Pinskiye Yas | 3 - 1 | Vitebsk |
07 Sep | r00 | Molodechno | 4 - 1 | HC Shakhtyor |
08 Sep | r00 | HK Aviator | 6 - 2 | Vitebsk |
08 Sep | r00 | Shinnik Bobr | 1 - 2 | Belarus U20 |
08 Sep | r00 | Pinskiye Yas | 3 - 1 | Khimik-SKA N |
08 Sep | r00 | Lokomotiv Or | 4 - 0 | Belarus U18 |
08 Sep | r00 | Gomel | 0 - 2 | Zhlobin |
10 Sep | r00 | HK Brest | 3 - 4 | HK Aviator |
11 Sep | r00 | Gomel | 3 - 4 | Neman Grodno |
11 Sep | r00 | Mogilev | 2 - 6 | HC Shakhtyor |
11 Sep | r00 | Yunost Minsk | 1 - 4 | Molodechno |
11 Sep | r00 | Zhlobin | 3 - 2 | Lida |
12 Sep | r00 | Belarus U20 | 3 - 0 | HK Aviator |
12 Sep | r00 | Khimik-SKA N | 0 - 1 | HK Brest |
12 Sep | r00 | Pinskiye Yas | 1 - 2 | Lokomotiv Or |
13 Sep | r00 | Belarus U18 | 4 - 2 | HK Aviator |
13 Sep | r00 | Gomel | 4 - 1 | Lida |
13 Sep | r00 | Mogilev | 4 - 0 | Molodechno |
13 Sep | r00 | Pinskiye Yas | 2 - 1 | Shinnik Bobr |
13 Sep | r00 | Vitebsk | 2 - 5 | HK Brest |
13 Sep | r00 | Yunost Minsk | 1 - 2 | HC Shakhtyor |
13 Sep | r00 | Zhlobin | 0 - 4 | Neman Grodno |
16 Sep | r00 | HK Aviator | 4 - 6 | HK Brest |
16 Sep | r00 | Belarus U20 | 4 - 1 | Belarus U18 |
16 Sep | r00 | Shinnik Bobr | 3 - 4 | Lokomotiv Or |
16 Sep | r00 | Khimik-SKA N | 5 - 1 | Vitebsk |
17 Sep | r00 | Lida | 6 - 2 | Zhlobin |
17 Sep | r00 | Molodechno | 2 - 5 | Yunost Minsk |
17 Sep | r00 | Neman Grodno | 2 - 3 | Gomel |
17 Sep | r00 | HC Shakhtyor | 7 - 0 | Mogilev |
19 Sep | r00 | Neman Grodno | 4 - 0 | Zhlobin |
19 Sep | r00 | HK Aviator | 4 - 3 | Belarus U20 |
19 Sep | r00 | HK Brest | 2 - 1 | Khimik-SKA N |
19 Sep | r00 | Lida | 5 - 0 | Gomel |
19 Sep | r00 | Lokomotiv Or | 4 - 3 | Pinskiye Yas |
19 Sep | r00 | Molodechno | 6 - 4 | Mogilev |
19 Sep | r00 | HC Shakhtyor | 3 - 2 | Yunost Minsk |
20 Sep | r00 | HK Aviator | 3 - 1 | Belarus U18 |
20 Sep | r00 | Shinnik Bobr | 5 - 6 | Pinskiye Yas |
20 Sep | r00 | HK Brest | 2 - 1 | Vitebsk |
21 Sep | r00 | Neman Grodno | 4 - 2 | Lida |
22 Sep | r00 | Belarus U18 | 3 - 2 | Belarus U20 |
22 Sep | r00 | Mogilev | 0 - 1 | Yunost Minsk |
22 Sep | r00 | Lokomotiv Or | 1 - 2 | Shinnik Bobr |
22 Sep | r00 | HK Brest | 0 - 3 | HK Aviator |
22 Sep | r00 | Zhlobin | 1 - 3 | Gomel |
22 Sep | r00 | HC Shakhtyor | 2 - 3 | Molodechno |
25 Sep | r00 | Belarus U18 | 2 - 1 | Shinnik Bobr |
25 Sep | r00 | Belarus U20 | 0 - 2 | Lokomotiv Or |
25 Sep | r00 | Mogilev | 2 - 4 | Gomel |
25 Sep | r00 | Molodechno | 6 - 3 | Neman Grodno |
25 Sep | r00 | Khimik-SKA N | 2 - 0 | HK Aviator |
25 Sep | r00 | HC Shakhtyor | 6 - 1 | Lida |
25 Sep | r00 | Vitebsk | 2 - 4 | Pinskiye Yas |
25 Sep | r00 | Yunost Minsk | 2 - 1 | Zhlobin |
26 Sep | r00 | Belarus U18 | 3 - 5 | Lokomotiv Or |
26 Sep | r00 | Belarus U20 | 1 - 4 | Shinnik Bobr |
26 Sep | r00 | Khimik-SKA N | 1 - 2 | Pinskiye Yas |
26 Sep | r00 | Vitebsk | 1 - 2 | HK Aviator |
27 Sep | r00 | Mogilev | 4 - 2 | Zhlobin |
27 Sep | r00 | Molodechno | 0 - 1 | Lida |
27 Sep | r00 | HC Shakhtyor | 2 - 3 | Neman Grodno |
27 Sep | r00 | Yunost Minsk | 2 - 1 | Gomel |
29 Sep | r00 | HK Aviator | 2 - 1 | Belarus U20 |
29 Sep | r00 | Yunost Minsk | 3 - 2 | Neman Grodno |