21 Aug | r00 | SKA Saint Pe | 4 - 2 | CSKA Moscow |
22 Aug | r00 | Sibir Novosi | 3 - 1 | Spartak Mosc |
22 Aug | r00 | Avangard Oms | 3 - 1 | Dinamo Riga |
22 Aug | r00 | HC Yugra | 2 - 1 | Severstal Ch |
22 Aug | r00 | Salavat Yula | 3 - 1 | Admiral Vlad |
22 Aug | r00 | Neftekhimik | 2 - 0 | Amur Khabaro |
22 Aug | r00 | HC Sochi | 2 - 4 | Kunlun Red S |
23 Aug | r00 | Metallurg Ma | 2 - 5 | Avtomobilist |
23 Aug | r00 | HC Lada Togl | 0 - 2 | Traktor Chel |
23 Aug | r00 | Dinamo Minsk | 1 - 6 | Jokerit |
23 Aug | r00 | Dynamo Mosco | 4 - 3 | Vityaz Podol |
23 Aug | r00 | Lokomotiv Ya | 1 - 2 | CSKA Moscow |
23 Aug | r00 | SKA Saint Pe | 7 - 1 | Slovan Brati |
24 Aug | r00 | Sibir Novosi | 2 - 1 | Dinamo Riga |
24 Aug | r00 | Avangard Oms | 1 - 0 | Severstal Ch |
24 Aug | r00 | Barys Nur-Su | 2 - 0 | Spartak Mosc |
24 Aug | r00 | HC Yugra | 1 - 3 | Torpedo Nizh |
24 Aug | r00 | Ak Bars Kaza | 4 - 2 | Kunlun Red S |
24 Aug | r00 | Neftekhimik | 3 - 2 | Admiral Vlad |
24 Aug | r00 | HC Sochi | 2 - 1 | Amur Khabaro |
25 Aug | r00 | Metallurg Ma | 2 - 1 | Traktor Chel |
25 Aug | r00 | HC Lada Togl | 3 - 1 | Avtomobilist |
25 Aug | r00 | Lokomotiv Ya | 5 - 1 | Slovan Brati |
25 Aug | r00 | Dinamo Minsk | 0 - 1 | Vityaz Podol |
25 Aug | r00 | Dynamo Mosco | 1 - 6 | CSKA Moscow |
25 Aug | r00 | SKA Saint Pe | 2 - 0 | Jokerit |
26 Aug | r00 | Sibir Novosi | 2 - 1 | Severstal Ch |
26 Aug | r00 | Avangard Oms | 2 - 1 | Torpedo Nizh |
26 Aug | r00 | Barys Nur-Su | 3 - 5 | Dinamo Riga |
26 Aug | r00 | HC Yugra | 2 - 6 | Spartak Mosc |
26 Aug | r00 | Salavat Yula | 4 - 5 | Amur Khabaro |
26 Aug | r00 | Ak Bars Kaza | 4 - 1 | Admiral Vlad |
26 Aug | r00 | Neftekhimik | 2 - 1 | Kunlun Red S |
27 Aug | r00 | Traktor Chel | 1 - 2 | Avtomobilist |
27 Aug | r00 | HC Lada Togl | 4 - 5 | Metallurg Ma |
27 Aug | r00 | Dinamo Minsk | 1 - 2 | CSKA Moscow |
27 Aug | r00 | Lokomotiv Ya | 3 - 4 | Jokerit |
27 Aug | r00 | SKA Saint Pe | 4 - 3 | Vityaz Podol |
27 Aug | r00 | Dynamo Mosco | 4 - 2 | Slovan Brati |
28 Aug | r00 | Sibir Novosi | 2 - 3 | Torpedo Nizh |
28 Aug | r00 | Avangard Oms | 4 - 2 | Spartak Mosc |
28 Aug | r00 | Barys Nur-Su | 4 - 3 | Severstal Ch |
28 Aug | r00 | HC Yugra | 2 - 3 | Dinamo Riga |
28 Aug | r00 | Salavat Yula | 1 - 2 | Kunlun Red S |
28 Aug | r00 | Ak Bars Kaza | 2 - 1 | Amur Khabaro |
28 Aug | r00 | HC Sochi | 3 - 1 | Admiral Vlad |
29 Aug | r00 | Traktor Chel | 2 - 1 | Metallurg Ma |
29 Aug | r00 | Lokomotiv Ya | 3 - 1 | Vityaz Podol |
29 Aug | r00 | Dynamo Mosco | 2 - 1 | Jokerit |
29 Aug | r00 | Neftekhimik | 1 - 3 | HC Lada Togl |
30 Aug | r00 | Barys Nur-Su | 4 - 2 | Torpedo Nizh |
30 Aug | r00 | Slovan Brati | 4 - 2 | Dinamo Minsk |
31 Aug | r00 | Salavat Yula | 11 - 3 | HC Sochi |
31 Aug | r00 | Ak Bars Kaza | 5 - 2 | HC Lada Togl |
31 Aug | r00 | Dinamo Riga | 1 - 3 | Spartak Mosc |
01 Sep | r00 | Metallurg Ma | 2 - 3 | Amur Khabaro |
01 Sep | r00 | Traktor Chel | 2 - 3 | Admiral Vlad |
01 Sep | r00 | Avtomobilist | 1 - 2 | Kunlun Red S |
01 Sep | r00 | Slovan Brati | 2 - 1 | Sibir Novosi |
01 Sep | r00 | CSKA Moscow | 3 - 0 | Avangard Oms |
01 Sep | r00 | Vityaz Podol | 2 - 3 | HC Yugra |
02 Sep | r00 | Ak Bars Kaza | 0 - 5 | HC Sochi |
02 Sep | r00 | Severstal Ch | 3 - 2 | Lokomotiv Ya |
02 Sep | r00 | Dinamo Riga | 1 - 5 | Dynamo Mosco |
02 Sep | r00 | Torpedo Nizh | 3 - 4 | SKA Saint Pe |
02 Sep | r00 | Spartak Mosc | 1 - 0 | Dinamo Minsk |
03 Sep | r00 | Salavat Yula | 6 - 0 | Neftekhimik |
03 Sep | r00 | Metallurg Ma | 3 - 2 | Barys Nur-Su |
03 Sep | r00 | Traktor Chel | 4 - 5 | Kunlun Red S |
03 Sep | r00 | Avtomobilist | 4 - 1 | Admiral Vlad |
03 Sep | r00 | HC Lada Togl | 1 - 2 | Amur Khabaro |
03 Sep | r00 | CSKA Moscow | 3 - 1 | Sibir Novosi |
03 Sep | r00 | Vityaz Podol | 6 - 2 | Avangard Oms |
03 Sep | r00 | Slovan Brati | 2 - 3 | HC Yugra |
04 Sep | r00 | Severstal Ch | 2 - 1 | Dinamo Minsk |
04 Sep | r00 | Torpedo Nizh | 2 - 4 | Dynamo Mosco |
04 Sep | r00 | Dinamo Riga | 1 - 2 | Lokomotiv Ya |
04 Sep | r00 | Spartak Mosc | 0 - 5 | SKA Saint Pe |
05 Sep | r00 | Metallurg Ma | 4 - 2 | Admiral Vlad |
05 Sep | r00 | Salavat Yula | 3 - 5 | Barys Nur-Su |
05 Sep | r00 | Traktor Chel | 5 - 4 | Amur Khabaro |
05 Sep | r00 | HC Lada Togl | 0 - 2 | Kunlun Red S |
05 Sep | r00 | CSKA Moscow | 5 - 0 | HC Yugra |
05 Sep | r00 | Vityaz Podol | 1 - 2 | Sibir Novosi |
05 Sep | r00 | HC Sochi | 5 - 3 | Neftekhimik |
05 Sep | r00 | Slovan Brati | 1 - 4 | Avangard Oms |
06 Sep | r00 | Avtomobilist | 3 - 2 | Ak Bars Kaza |
06 Sep | r00 | Severstal Ch | 1 - 5 | Dynamo Mosco |
06 Sep | r00 | Torpedo Nizh | 3 - 0 | Lokomotiv Ya |
06 Sep | r00 | Dinamo Riga | 1 - 3 | SKA Saint Pe |
06 Sep | r00 | HC Sochi | 2 - 4 | Dinamo Minsk |
06 Sep | r00 | Spartak Mosc | 3 - 4 | Jokerit |
08 Sep | r00 | HC Yugra | 2 - 4 | Ak Bars Kaza |
08 Sep | r00 | Avtomobilist | 8 - 1 | Amur Khabaro |
08 Sep | r00 | HC Lada Togl | 3 - 5 | Metallurg Ma |
08 Sep | r00 | Severstal Ch | 2 - 7 | SKA Saint Pe |
08 Sep | r00 | Torpedo Nizh | 2 - 1 | Dinamo Minsk |
08 Sep | r00 | CSKA Moscow | 3 - 1 | Dynamo Mosco |
08 Sep | r00 | Dinamo Riga | 0 - 6 | Barys Nur-Su |
08 Sep | r00 | Vityaz Podol | 2 - 4 | Salavat Yula |
08 Sep | r00 | Slovan Brati | 3 - 4 | Neftekhimik |
09 Sep | r00 | Kunlun Red S | 1 - 4 | Jokerit |
10 Sep | r00 | Sibir Novosi | 1 - 2 | Avangard Oms |
10 Sep | r00 | Vityaz Podol | 1 - 5 | Barys Nur-Su |
11 Sep | r00 | Amur Khabaro | 2 - 4 | Jokerit |
11 Sep | r00 | Admiral Vlad | 2 - 1 | Slovan Brati |
11 Sep | r00 | Kunlun Red S | 3 - 4 | CSKA Moscow |
11 Sep | r00 | Severstal Ch | 1 - 0 | HC Sochi |
11 Sep | r00 | Lokomotiv Ya | 3 - 2 | Avtomobilist |
11 Sep | r00 | Dinamo Minsk | 3 - 0 | Traktor Chel |
11 Sep | r00 | Dynamo Mosco | 1 - 2 | Metallurg Ma |
11 Sep | r00 | SKA Saint Pe | 3 - 1 | HC Lada Togl |
12 Sep | r00 | HC Yugra | 0 - 7 | Avangard Oms |
12 Sep | r00 | Salavat Yula | 2 - 1 | Dinamo Riga |
12 Sep | r00 | Ak Bars Kaza | 3 - 4 | Spartak Mosc |
12 Sep | r00 | Neftekhimik | 2 - 3 | Torpedo Nizh |
13 Sep | r00 | Amur Khabaro | 2 - 3 | CSKA Moscow |
13 Sep | r00 | Admiral Vlad | 0 - 1 | Jokerit |
13 Sep | r00 | Sibir Novosi | 4 - 5 | Vityaz Podol |
13 Sep | r00 | Kunlun Red S | 2 - 0 | Slovan Brati |
13 Sep | r00 | Lokomotiv Ya | 3 - 2 | Metallurg Ma |
13 Sep | r00 | Dinamo Minsk | 2 - 0 | HC Lada Togl |
13 Sep | r00 | Dynamo Mosco | 1 - 4 | Traktor Chel |
13 Sep | r00 | SKA Saint Pe | 6 - 2 | Avtomobilist |
14 Sep | r00 | Salavat Yula | 2 - 1 | Torpedo Nizh |
14 Sep | r00 | Ak Bars Kaza | 2 - 1 | Severstal Ch |
14 Sep | r00 | Neftekhimik | 2 - 1 | Spartak Mosc |
14 Sep | r00 | HC Sochi | 5 - 1 | Dinamo Riga |
15 Sep | r00 | Amur Khabaro | 2 - 3 | Slovan Brati |
15 Sep | r00 | Admiral Vlad | 3 - 1 | CSKA Moscow |
15 Sep | r00 | Kunlun Red S | 2 - 0 | Vityaz Podol |
15 Sep | r00 | Barys Nur-Su | 1 - 3 | Sibir Novosi |
15 Sep | r00 | Lokomotiv Ya | 3 - 1 | Traktor Chel |
15 Sep | r00 | Dinamo Minsk | 1 - 3 | Avtomobilist |
15 Sep | r00 | Dynamo Mosco | 3 - 2 | HC Lada Togl |
15 Sep | r00 | SKA Saint Pe | 4 - 3 | Metallurg Ma |
16 Sep | r00 | Salavat Yula | 5 - 4 | Spartak Mosc |
16 Sep | r00 | Jokerit | 3 - 2 | Dinamo Riga |
16 Sep | r00 | Neftekhimik | 4 - 2 | Severstal Ch |
16 Sep | r00 | HC Sochi | 1 - 0 | Torpedo Nizh |
17 Sep | r00 | Admiral Vlad | 3 - 4 | Vityaz Podol |
17 Sep | r00 | Avangard Oms | 3 - 2 | HC Yugra |
17 Sep | r00 | Barys Nur-Su | 0 - 4 | Sibir Novosi |
17 Sep | r00 | Dinamo Minsk | 5 - 3 | Metallurg Ma |
17 Sep | r00 | Dynamo Mosco | 0 - 1 | Avtomobilist |
17 Sep | r00 | Lokomotiv Ya | 2 - 1 | HC Lada Togl |
17 Sep | r00 | SKA Saint Pe | 5 - 0 | Traktor Chel |
18 Sep | r00 | Salavat Yula | 0 - 2 | Severstal Ch |
18 Sep | r00 | Ak Bars Kaza | 7 - 2 | Dinamo Riga |
19 Sep | r00 | Amur Khabaro | 3 - 5 | Vityaz Podol |
19 Sep | r00 | Torpedo Nizh | 3 - 1 | Kunlun Red S |
20 Sep | r00 | Traktor Chel | 3 - 5 | HC Sochi |
20 Sep | r00 | Neftekhimik | 2 - 0 | Dinamo Riga |
20 Sep | r00 | Slovan Brati | 3 - 6 | Ak Bars Kaza |
21 Sep | r00 | Sibir Novosi | 0 - 2 | Dynamo Mosco |
21 Sep | r00 | Avangard Oms | 1 - 3 | SKA Saint Pe |
21 Sep | r00 | Barys Nur-Su | 4 - 1 | Dinamo Minsk |
21 Sep | r00 | HC Yugra | 2 - 3 | Lokomotiv Ya |
21 Sep | r00 | Jokerit | 4 - 0 | CSKA Moscow |
21 Sep | r00 | Severstal Ch | 5 - 4 | Kunlun Red S |
21 Sep | r00 | Spartak Mosc | 7 - 6 | Admiral Vlad |
22 Sep | r00 | Metallurg Ma | 3 - 4 | Salavat Yula |
22 Sep | r00 | Traktor Chel | 0 - 3 | Neftekhimik |
22 Sep | r00 | Avtomobilist | 0 - 2 | HC Sochi |
22 Sep | r00 | HC Lada Togl | 1 - 3 | Ak Bars Kaza |
23 Sep | r00 | Spartak Mosc | 6 - 2 | Kunlun Red S |
23 Sep | r00 | Sibir Novosi | 2 - 1 | Dinamo Minsk |
23 Sep | r00 | Avangard Oms | 6 - 1 | Lokomotiv Ya |
23 Sep | r00 | Barys Nur-Su | 3 - 5 | Dynamo Mosco |
23 Sep | r00 | HC Yugra | 1 - 9 | SKA Saint Pe |
23 Sep | r00 | Severstal Ch | 3 - 2 | Admiral Vlad |
23 Sep | r00 | Torpedo Nizh | 1 - 0 | Amur Khabaro |
23 Sep | r00 | Vityaz Podol | 4 - 0 | Slovan Brati |
24 Sep | r00 | Traktor Chel | 3 - 2 | Ak Bars Kaza |
24 Sep | r00 | Metallurg Ma | 6 - 4 | HC Sochi |
24 Sep | r00 | Avtomobilist | 4 - 0 | Salavat Yula |
24 Sep | r00 | HC Lada Togl | 1 - 2 | Neftekhimik |
25 Sep | r00 | Sibir Novosi | 4 - 3 | Lokomotiv Ya |
25 Sep | r00 | Avangard Oms | 0 - 1 | Dynamo Mosco |
25 Sep | r00 | Barys Nur-Su | 1 - 4 | SKA Saint Pe |
25 Sep | r00 | HC Yugra | 1 - 2 | Dinamo Minsk |
25 Sep | r00 | Jokerit | 5 - 2 | Vityaz Podol |
25 Sep | r00 | Torpedo Nizh | 3 - 0 | Admiral Vlad |
25 Sep | r00 | CSKA Moscow | 3 - 2 | Slovan Brati |
25 Sep | r00 | Dinamo Riga | 1 - 2 | Kunlun Red S |
25 Sep | r00 | Spartak Mosc | 4 - 1 | Amur Khabaro |
26 Sep | r00 | Metallurg Ma | 1 - 2 | Ak Bars Kaza |
26 Sep | r00 | Traktor Chel | 3 - 2 | Salavat Yula |
26 Sep | r00 | Avtomobilist | 4 - 3 | Neftekhimik |
26 Sep | r00 | HC Lada Togl | 2 - 1 | HC Sochi |
27 Sep | r00 | Sibir Novosi | 0 - 3 | SKA Saint Pe |
27 Sep | r00 | Avangard Oms | 4 - 1 | Dinamo Minsk |
27 Sep | r00 | Barys Nur-Su | 6 - 1 | Lokomotiv Ya |
27 Sep | r00 | HC Yugra | 2 - 3 | Dynamo Mosco |
27 Sep | r00 | Severstal Ch | 2 - 1 | Amur Khabaro |
27 Sep | r00 | Dinamo Riga | 2 - 5 | Admiral Vlad |
27 Sep | r00 | Slovan Brati | 4 - 3 | Vityaz Podol |
28 Sep | r00 | Metallurg Ma | 3 - 2 | Neftekhimik |
28 Sep | r00 | HC Lada Togl | 2 - 3 | Salavat Yula |
29 Sep | r00 | Jokerit | 5 - 1 | Spartak Mosc |
29 Sep | r00 | Dynamo Mosco | 2 - 3 | Amur Khabaro |
29 Sep | r00 | Vityaz Podol | 0 - 1 | Torpedo Nizh |
30 Sep | r00 | Kunlun Red S | 2 - 1 | Avtomobilist |
30 Sep | r00 | Traktor Chel | 2 - 1 | Barys Nur-Su |
30 Sep | r00 | Lokomotiv Ya | 2 - 3 | Avangard Oms |
30 Sep | r00 | HC Sochi | 2 - 3 | HC Yugra |
01 Oct | r00 | Metallurg Ma | 2 - 0 | HC Lada Togl |
01 Oct | r00 | Jokerit | 3 - 1 | Severstal Ch |
01 Oct | r00 | CSKA Moscow | 4 - 0 | Torpedo Nizh |
01 Oct | r00 | Slovan Brati | 1 - 2 | Spartak Mosc |
02 Oct | r00 | Admiral Vlad | 2 - 4 | Avtomobilist |
02 Oct | r00 | Salavat Yula | 1 - 2 | HC Yugra |
02 Oct | r00 | Neftekhimik | 0 - 3 | Barys Nur-Su |
02 Oct | r00 | Ak Bars Kaza | 3 - 2 | Sibir Novosi |
02 Oct | r00 | Dinamo Minsk | 5 - 1 | Dynamo Mosco |
02 Oct | r00 | Lokomotiv Ya | 1 - 6 | SKA Saint Pe |
02 Oct | r00 | HC Sochi | 0 - 6 | Avangard Oms |
03 Oct | r00 | Jokerit | 4 - 2 | Torpedo Nizh |
03 Oct | r00 | CSKA Moscow | 3 - 2 | Dinamo Riga |
03 Oct | r00 | Vityaz Podol | 5 - 3 | Spartak Mosc |
03 Oct | r00 | Slovan Brati | 5 - 4 | Severstal Ch |
04 Oct | r00 | Kunlun Red S | 2 - 1 | HC Lada Togl |
04 Oct | r00 | Amur Khabaro | 3 - 2 | Avtomobilist |
04 Oct | r00 | Admiral Vlad | 3 - 2 | Traktor Chel |
04 Oct | r00 | Salavat Yula | 1 - 6 | SKA Saint Pe |
04 Oct | r00 | Ak Bars Kaza | 3 - 1 | HC Yugra |
04 Oct | r00 | Neftekhimik | 5 - 4 | Avangard Oms |
04 Oct | r00 | Dinamo Minsk | 3 - 2 | Barys Nur-Su |
04 Oct | r00 | Dynamo Mosco | 0 - 2 | Lokomotiv Ya |
04 Oct | r00 | HC Sochi | 3 - 4 | Sibir Novosi |
05 Oct | r00 | CSKA Moscow | 3 - 1 | Severstal Ch |
05 Oct | r00 | Vityaz Podol | 4 - 1 | Dinamo Riga |
05 Oct | r00 | Slovan Brati | 0 - 1 | Torpedo Nizh |
06 Oct | r00 | Kunlun Red S | 2 - 3 | Metallurg Ma |
06 Oct | r00 | Admiral Vlad | 0 - 2 | HC Lada Togl |
06 Oct | r00 | Amur Khabaro | 2 - 3 | Traktor Chel |
06 Oct | r00 | Salavat Yula | 1 - 3 | Avangard Oms |
06 Oct | r00 | Neftekhimik | 4 - 5 | HC Yugra |
06 Oct | r00 | Dynamo Mosco | 1 - 2 | Dinamo Minsk |
06 Oct | r00 | SKA Saint Pe | 3 - 2 | Sibir Novosi |
06 Oct | r00 | HC Sochi | 3 - 1 | Barys Nur-Su |
07 Oct | r00 | CSKA Moscow | 3 - 1 | Spartak Mosc |
07 Oct | r00 | Vityaz Podol | 1 - 2 | Severstal Ch |
07 Oct | r00 | Slovan Brati | 2 - 3 | Dinamo Riga |
08 Oct | r00 | Amur Khabaro | 4 - 1 | HC Lada Togl |
08 Oct | r00 | Admiral Vlad | 1 - 3 | Metallurg Ma |
08 Oct | r00 | Salavat Yula | 3 - 0 | Sibir Novosi |
08 Oct | r00 | Avtomobilist | 1 - 3 | Jokerit |
09 Oct | r00 | Torpedo Nizh | 0 - 5 | Ak Bars Kaza |
09 Oct | r00 | CSKA Moscow | 5 - 2 | Lokomotiv Ya |
09 Oct | r00 | Spartak Mosc | 0 - 4 | SKA Saint Pe |
09 Oct | r00 | Slovan Brati | 4 - 1 | HC Sochi |
10 Oct | r00 | Amur Khabaro | 5 - 4 | Metallurg Ma |
10 Oct | r00 | Avangard Oms | 3 - 4 | Barys Nur-Su |
10 Oct | r00 | HC Yugra | 2 - 1 | Kunlun Red S |
10 Oct | r00 | Traktor Chel | 0 - 3 | Jokerit |
10 Oct | r00 | Avtomobilist | 5 - 3 | Vityaz Podol |
11 Oct | r00 | Severstal Ch | 3 - 2 | Spartak Mosc |
11 Oct | r00 | Torpedo Nizh | 3 - 1 | Dinamo Riga |
11 Oct | r00 | Neftekhimik | 1 - 3 | Lokomotiv Ya |
11 Oct | r00 | Dinamo Minsk | 2 - 4 | Salavat Yula |
11 Oct | r00 | Dynamo Mosco | 3 - 2 | Ak Bars Kaza |
11 Oct | r00 | SKA Saint Pe | 2 - 3 | HC Sochi |
12 Oct | r00 | Sibir Novosi | 2 - 4 | Admiral Vlad |
12 Oct | r00 | Avangard Oms | 3 - 0 | Kunlun Red S |
12 Oct | r00 | HC Yugra | 2 - 5 | Barys Nur-Su |
12 Oct | r00 | Traktor Chel | 2 - 1 | Vityaz Podol |
12 Oct | r00 | Avtomobilist | 6 - 3 | Slovan Brati |
12 Oct | r00 | HC Lada Togl | 0 - 4 | Jokerit |
13 Oct | r00 | Severstal Ch | 3 - 1 | Dinamo Riga |
13 Oct | r00 | Lokomotiv Ya | 6 - 2 | Ak Bars Kaza |
13 Oct | r00 | Torpedo Nizh | 1 - 0 | Spartak Mosc |
13 Oct | r00 | Dinamo Minsk | 3 - 1 | Neftekhimik |
13 Oct | r00 | Dynamo Mosco | 4 - 3 | HC Sochi |
13 Oct | r00 | SKA Saint Pe | 4 - 2 | Salavat Yula |
14 Oct | r00 | Avangard Oms | 0 - 1 | Amur Khabaro |
14 Oct | r00 | Barys Nur-Su | 4 - 3 | Kunlun Red S |
14 Oct | r00 | HC Yugra | 1 - 3 | Admiral Vlad |
14 Oct | r00 | Traktor Chel | 2 - 1 | Slovan Brati |
14 Oct | r00 | Metallurg Ma | 3 - 1 | Vityaz Podol |
14 Oct | r00 | Avtomobilist | 2 - 3 | CSKA Moscow |
15 Oct | r00 | Jokerit | 2 - 0 | Salavat Yula |
15 Oct | r00 | Dinamo Minsk | 1 - 3 | HC Sochi |
15 Oct | r00 | Dinamo Riga | 1 - 3 | Torpedo Nizh |
15 Oct | r00 | Dynamo Mosco | 3 - 4 | Neftekhimik |
15 Oct | r00 | Lokomotiv Ya | 6 - 5 | Severstal Ch |
15 Oct | r00 | SKA Saint Pe | 2 - 3 | Ak Bars Kaza |
16 Oct | r00 | Sibir Novosi | 0 - 3 | Kunlun Red S |
16 Oct | r00 | Avangard Oms | 3 - 2 | Admiral Vlad |
16 Oct | r00 | Barys Nur-Su | 1 - 3 | Amur Khabaro |
16 Oct | r00 | Metallurg Ma | 4 - 1 | Slovan Brati |
16 Oct | r00 | Traktor Chel | 0 - 3 | CSKA Moscow |
16 Oct | r00 | Avtomobilist | 3 - 2 | HC Yugra |
16 Oct | r00 | HC Lada Togl | 3 - 1 | Vityaz Podol |
17 Oct | r00 | Jokerit | 3 - 1 | Ak Bars Kaza |
17 Oct | r00 | Dinamo Minsk | 5 - 1 | Torpedo Nizh |
17 Oct | r00 | Dinamo Riga | 3 - 2 | Severstal Ch |
17 Oct | r00 | Dynamo Mosco | 2 - 3 | Salavat Yula |
17 Oct | r00 | SKA Saint Pe | 5 - 2 | Neftekhimik |
18 Oct | r00 | Barys Nur-Su | 4 - 3 | Admiral Vlad |
18 Oct | r00 | HC Yugra | 3 - 2 | Amur Khabaro |
18 Oct | r00 | Kunlun Red S | 2 - 3 | Traktor Chel |
18 Oct | r00 | Metallurg Ma | 2 - 7 | CSKA Moscow |
18 Oct | r00 | HC Lada Togl | 5 - 1 | Slovan Brati |
19 Oct | r00 | Lokomotiv Ya | 1 - 2 | Neftekhimik |
19 Oct | r00 | Spartak Mosc | 3 - 2 | Avangard Oms |
20 Oct | r00 | Sibir Novosi | 3 - 2 | Amur Khabaro |
20 Oct | r00 | Salavat Yula | 5 - 3 | Avtomobilist |
20 Oct | r00 | Ak Bars Kaza | 7 - 1 | Traktor Chel |
21 Oct | r00 | Kunlun Red S | 1 - 2 | Admiral Vlad |
21 Oct | r00 | Spartak Mosc | 4 - 3 | HC Yugra |
21 Oct | r00 | Severstal Ch | 1 - 3 | Avangard Oms |
21 Oct | r00 | CSKA Moscow | 2 - 3 | Lokomotiv Ya |
21 Oct | r00 | Torpedo Nizh | 3 - 4 | Barys Nur-Su |
21 Oct | r00 | Vityaz Podol | 1 - 5 | Dynamo Mosco |
21 Oct | r00 | SKA Saint Pe | 4 - 3 | Jokerit |
22 Oct | r00 | Salavat Yula | 3 - 4 | Traktor Chel |
22 Oct | r00 | Ak Bars Kaza | 4 - 0 | Metallurg Ma |
22 Oct | r00 | Neftekhimik | 2 - 0 | Avtomobilist |
22 Oct | r00 | HC Sochi | 2 - 1 | HC Lada Togl |
23 Oct | r00 | Kunlun Red S | 2 - 3 | Admiral Vlad |
23 Oct | r00 | Jokerit | 3 - 4 | Lokomotiv Ya |
23 Oct | r00 | Severstal Ch | 2 - 0 | HC Yugra |
23 Oct | r00 | Torpedo Nizh | 1 - 2 | Avangard Oms |
23 Oct | r00 | CSKA Moscow | 2 - 5 | SKA Saint Pe |
23 Oct | r00 | Dinamo Riga | 2 - 3 | Sibir Novosi |
23 Oct | r00 | Vityaz Podol | 4 - 0 | Dinamo Minsk |
23 Oct | r00 | Spartak Mosc | 4 - 3 | Barys Nur-Su |
23 Oct | r00 | Slovan Brati | 4 - 2 | Dynamo Mosco |
24 Oct | r00 | Salavat Yula | 4 - 1 | HC Lada Togl |
24 Oct | r00 | Neftekhimik | 3 - 1 | Metallurg Ma |
24 Oct | r00 | Ak Bars Kaza | 1 - 2 | Avtomobilist |
24 Oct | r00 | HC Sochi | 1 - 2 | Traktor Chel |
25 Oct | r00 | Jokerit | 2 - 3 | Barys Nur-Su |
25 Oct | r00 | Torpedo Nizh | 1 - 2 | HC Yugra |
25 Oct | r00 | CSKA Moscow | 4 - 1 | Dinamo Minsk |
25 Oct | r00 | Vityaz Podol | 2 - 4 | SKA Saint Pe |
25 Oct | r00 | Spartak Mosc | 4 - 0 | Sibir Novosi |
25 Oct | r00 | Slovan Brati | 2 - 3 | Lokomotiv Ya |
26 Oct | r00 | Salavat Yula | 1 - 4 | Metallurg Ma |
26 Oct | r00 | Dinamo Riga | 1 - 0 | Avangard Oms |
26 Oct | r00 | HC Sochi | 1 - 3 | Avtomobilist |
27 Oct | r00 | Admiral Vlad | 1 - 2 | Neftekhimik |
27 Oct | r00 | Kunlun Red S | 1 - 2 | Ak Bars Kaza |
27 Oct | r00 | HC Lada Togl | 4 - 0 | HC Yugra |
27 Oct | r00 | Jokerit | 2 - 0 | Dinamo Minsk |
27 Oct | r00 | Severstal Ch | 4 - 3 | Barys Nur-Su |
27 Oct | r00 | Torpedo Nizh | 1 - 2 | Sibir Novosi |
27 Oct | r00 | Vityaz Podol | 2 - 4 | Lokomotiv Ya |
27 Oct | r00 | Spartak Mosc | 2 - 0 | Dynamo Mosco |
27 Oct | r00 | Slovan Brati | 0 - 5 | SKA Saint Pe |
28 Oct | r00 | HC Sochi | 4 - 3 | Metallurg Ma |
29 Oct | r00 | Amur Khabaro | 5 - 4 | Neftekhimik |
29 Oct | r00 | Admiral Vlad | 0 - 2 | Ak Bars Kaza |
29 Oct | r00 | Traktor Chel | 3 - 2 | HC Lada Togl |
29 Oct | r00 | Severstal Ch | 1 - 2 | Sibir Novosi |
29 Oct | r00 | Dinamo Riga | 1 - 2 | Dinamo Minsk |
30 Oct | r00 | Avangard Oms | 1 - 2 | CSKA Moscow |
30 Oct | r00 | Barys Nur-Su | 4 - 0 | Jokerit |
30 Oct | r00 | HC Yugra | 4 - 1 | Vityaz Podol |
31 Oct | r00 | Amur Khabaro | 3 - 1 | Ak Bars Kaza |
31 Oct | r00 | Admiral Vlad | 5 - 1 | Salavat Yula |
31 Oct | r00 | Kunlun Red S | 2 - 0 | Neftekhimik |
31 Oct | r00 | Avtomobilist | 6 - 4 | HC Lada Togl |
31 Oct | r00 | Lokomotiv Ya | 0 - 1 | Severstal Ch |
31 Oct | r00 | Dinamo Minsk | 5 - 4 | Spartak Mosc |
31 Oct | r00 | Dynamo Mosco | 0 - 1 | Torpedo Nizh |
31 Oct | r00 | SKA Saint Pe | 3 - 2 | Dinamo Riga |
01 Nov | r00 | Sibir Novosi | 2 - 1 | Jokerit |
01 Nov | r00 | Avangard Oms | 2 - 3 | Vityaz Podol |
01 Nov | r00 | Barys Nur-Su | 5 - 2 | Slovan Brati |
01 Nov | r00 | HC Yugra | 0 - 5 | CSKA Moscow |
02 Nov | r00 | Admiral Vlad | 4 - 0 | HC Sochi |
02 Nov | r00 | Kunlun Red S | 2 - 3 | Salavat Yula |
02 Nov | r00 | Metallurg Ma | 1 - 3 | HC Lada Togl |
02 Nov | r00 | Avtomobilist | 2 - 3 | Traktor Chel |
02 Nov | r00 | Lokomotiv Ya | 4 - 1 | Torpedo Nizh |
02 Nov | r00 | Dynamo Mosco | 2 - 1 | Dinamo Riga |
02 Nov | r00 | SKA Saint Pe | 1 - 3 | Spartak Mosc |
03 Nov | r00 | Sibir Novosi | 1 - 5 | CSKA Moscow |
03 Nov | r00 | Avangard Oms | 1 - 3 | Jokerit |
03 Nov | r00 | Barys Nur-Su | 3 - 2 | Vityaz Podol |
03 Nov | r00 | HC Yugra | 2 - 4 | Slovan Brati |
04 Nov | r00 | Amur Khabaro | 3 - 1 | Salavat Yula |
04 Nov | r00 | Kunlun Red S | 3 - 4 | HC Sochi |
04 Nov | r00 | Avtomobilist | 2 - 3 | Metallurg Ma |
04 Nov | r00 | Lokomotiv Ya | 0 - 4 | Dinamo Riga |
04 Nov | r00 | Neftekhimik | 4 - 3 | Traktor Chel |
04 Nov | r00 | Dynamo Mosco | 1 - 2 | Spartak Mosc |
04 Nov | r00 | SKA Saint Pe | 5 - 4 | Torpedo Nizh |
04 Nov | r00 | Dinamo Minsk | 1 - 2 | Severstal Ch |
05 Nov | r00 | Avangard Oms | 5 - 1 | Slovan Brati |
05 Nov | r00 | Barys Nur-Su | 5 - 3 | CSKA Moscow |
05 Nov | r00 | HC Yugra | 0 - 3 | Jokerit |
06 Nov | r00 | Amur Khabaro | 2 - 0 | HC Sochi |
06 Nov | r00 | Ak Bars Kaza | 1 - 2 | Torpedo Nizh |
06 Nov | r00 | Dynamo Mosco | 0 - 1 | Severstal Ch |
07 Nov | r00 | Sibir Novosi | 3 - 1 | Slovan Brati |
13 Nov | r00 | Neftekhimik | 4 - 1 | Sibir Novosi |
13 Nov | r00 | Dinamo Minsk | 4 - 1 | Ak Bars Kaza |
13 Nov | r00 | Vityaz Podol | 2 - 4 | HC Sochi |
13 Nov | r00 | Slovan Brati | 3 - 2 | Salavat Yula |
14 Nov | r00 | Admiral Vlad | 0 - 2 | SKA Saint Pe |
14 Nov | r00 | Kunlun Red S | 1 - 2 | Dynamo Mosco |
14 Nov | r00 | Severstal Ch | 3 - 2 | Traktor Chel |
14 Nov | r00 | Torpedo Nizh | 2 - 4 | Avtomobilist |
14 Nov | r00 | Spartak Mosc | 3 - 2 | Metallurg Ma |
14 Nov | r00 | Dinamo Riga | 2 - 1 | HC Lada Togl |
15 Nov | r00 | Barys Nur-Su | 1 - 2 | Avangard Oms |
15 Nov | r00 | HC Yugra | 1 - 2 | Sibir Novosi |
15 Nov | r00 | Lokomotiv Ya | 3 - 2 | HC Sochi |
15 Nov | r00 | CSKA Moscow | 3 - 0 | Salavat Yula |
15 Nov | r00 | Jokerit | 6 - 3 | Neftekhimik |
15 Nov | r00 | Vityaz Podol | 1 - 4 | Ak Bars Kaza |
16 Nov | r00 | Amur Khabaro | 2 - 3 | SKA Saint Pe |
16 Nov | r00 | Admiral Vlad | 4 - 5 | Dynamo Mosco |
16 Nov | r00 | Kunlun Red S | 0 - 2 | Dinamo Minsk |
16 Nov | r00 | Severstal Ch | 2 - 5 | Avtomobilist |
16 Nov | r00 | Torpedo Nizh | 1 - 4 | Traktor Chel |
16 Nov | r00 | Spartak Mosc | 4 - 2 | HC Lada Togl |
16 Nov | r00 | Dinamo Riga | 0 - 3 | Metallurg Ma |
17 Nov | r00 | Avangard Oms | 1 - 0 | Sibir Novosi |
17 Nov | r00 | Lokomotiv Ya | 3 - 2 | Salavat Yula |
17 Nov | r00 | CSKA Moscow | 3 - 0 | Ak Bars Kaza |
17 Nov | r00 | Jokerit | 2 - 3 | HC Sochi |
17 Nov | r00 | Vityaz Podol | 1 - 2 | Neftekhimik |
18 Nov | r00 | Amur Khabaro | 1 - 2 | Dynamo Mosco |
18 Nov | r00 | Admiral Vlad | 5 - 0 | Dinamo Minsk |
18 Nov | r00 | Kunlun Red S | 1 - 8 | SKA Saint Pe |
18 Nov | r00 | Severstal Ch | 0 - 1 | Metallurg Ma |
18 Nov | r00 | Torpedo Nizh | 3 - 1 | HC Lada Togl |
18 Nov | r00 | Spartak Mosc | 2 - 0 | Traktor Chel |
19 Nov | r00 | CSKA Moscow | 3 - 2 | Neftekhimik |
19 Nov | r00 | HC Sochi | 1 - 3 | Salavat Yula |
19 Nov | r00 | Dinamo Riga | 3 - 2 | Avtomobilist |
20 Nov | r00 | Amur Khabaro | 3 - 2 | Dinamo Minsk |
20 Nov | r00 | Admiral Vlad | 0 - 2 | Lokomotiv Ya |
20 Nov | r00 | Sibir Novosi | 4 - 0 | Barys Nur-Su |
20 Nov | r00 | Ak Bars Kaza | 3 - 4 | Avangard Oms |
20 Nov | r00 | Severstal Ch | 5 - 4 | HC Lada Togl |
20 Nov | r00 | Torpedo Nizh | 2 - 1 | Metallurg Ma |
21 Nov | r00 | SKA Saint Pe | 4 - 3 | HC Yugra |
21 Nov | r00 | Spartak Mosc | 5 - 2 | Avtomobilist |
21 Nov | r00 | Dinamo Riga | 1 - 3 | Traktor Chel |
21 Nov | r00 | Slovan Brati | 4 - 5 | Vityaz Podol |
22 Nov | r00 | Amur Khabaro | 3 - 1 | Lokomotiv Ya |
22 Nov | r00 | Sibir Novosi | 6 - 4 | Barys Nur-Su |
22 Nov | r00 | Salavat Yula | 0 - 5 | Ak Bars Kaza |
22 Nov | r00 | Neftekhimik | 5 - 2 | Metallurg Ma |
22 Nov | r00 | CSKA Moscow | 6 - 3 | HC Sochi |
22 Nov | r00 | Jokerit | 3 - 0 | Avangard Oms |
23 Nov | r00 | Dynamo Mosco | 2 - 0 | HC Yugra |
24 Nov | r00 | Kunlun Red S | 1 - 4 | Lokomotiv Ya |
24 Nov | r00 | Metallurg Ma | 1 - 2 | Torpedo Nizh |
24 Nov | r00 | Traktor Chel | 2 - 0 | Spartak Mosc |
24 Nov | r00 | Avtomobilist | 2 - 3 | Dinamo Riga |
24 Nov | r00 | HC Lada Togl | 3 - 2 | Severstal Ch |
24 Nov | r00 | Neftekhimik | 1 - 3 | HC Sochi |
24 Nov | r00 | Dinamo Minsk | 3 - 2 | Avangard Oms |
24 Nov | r00 | Jokerit | 3 - 2 | Admiral Vlad |
25 Nov | r00 | Ak Bars Kaza | 2 - 0 | Barys Nur-Su |
25 Nov | r00 | Vityaz Podol | 5 - 3 | Dynamo Mosco |
25 Nov | r00 | Slovan Brati | 5 - 2 | Amur Khabaro |
26 Nov | r00 | Traktor Chel | 3 - 2 | Severstal Ch |
26 Nov | r00 | Metallurg Ma | 3 - 2 | Dinamo Riga |
26 Nov | r00 | Avtomobilist | 5 - 1 | Torpedo Nizh |
26 Nov | r00 | HC Lada Togl | 1 - 4 | Spartak Mosc |
26 Nov | r00 | CSKA Moscow | 3 - 1 | Admiral Vlad |
26 Nov | r00 | Jokerit | 1 - 0 | HC Yugra |
26 Nov | r00 | Dinamo Minsk | 5 - 1 | Sibir Novosi |
27 Nov | r00 | Neftekhimik | 3 - 2 | Salavat Yula |
27 Nov | r00 | Dynamo Mosco | 2 - 1 | Avangard Oms |
27 Nov | r00 | Vityaz Podol | 3 - 4 | Amur Khabaro |
27 Nov | r00 | SKA Saint Pe | 9 - 1 | Barys Nur-Su |
27 Nov | r00 | HC Sochi | 1 - 3 | Ak Bars Kaza |
27 Nov | r00 | Slovan Brati | 2 - 1 | Kunlun Red S |
28 Nov | r00 | Metallurg Ma | 2 - 3 | Severstal Ch |
28 Nov | r00 | Traktor Chel | 2 - 1 | Dinamo Riga |
28 Nov | r00 | Avtomobilist | 4 - 2 | Spartak Mosc |
28 Nov | r00 | HC Lada Togl | 0 - 2 | Torpedo Nizh |
28 Nov | r00 | Dinamo Minsk | 2 - 1 | HC Yugra |
28 Nov | r00 | Jokerit | 2 - 1 | Sibir Novosi |
28 Nov | r00 | Slovan Brati | 1 - 0 | Admiral Vlad |
29 Nov | r00 | Ak Bars Kaza | 0 - 1 | Salavat Yula |
29 Nov | r00 | Lokomotiv Ya | 5 - 0 | Barys Nur-Su |
29 Nov | r00 | CSKA Moscow | 3 - 1 | Kunlun Red S |
29 Nov | r00 | Jokerit | 4 - 5 | Amur Khabaro |
29 Nov | r00 | SKA Saint Pe | 3 - 2 | Avangard Oms |
30 Nov | r00 | Metallurg Ma | 3 - 2 | Spartak Mosc |
30 Nov | r00 | Traktor Chel | 1 - 2 | Torpedo Nizh |
30 Nov | r00 | Avtomobilist | 5 - 0 | Severstal Ch |
30 Nov | r00 | HC Lada Togl | 3 - 2 | Dinamo Riga |
30 Nov | r00 | Lokomotiv Ya | 3 - 1 | HC Yugra |
30 Nov | r00 | Dynamo Mosco | 6 - 4 | Sibir Novosi |
30 Nov | r00 | Vityaz Podol | 2 - 1 | Admiral Vlad |
01 Dec | r00 | CSKA Moscow | 4 - 0 | Amur Khabaro |
01 Dec | r00 | Vityaz Podol | 2 - 1 | Kunlun Red S |
02 Dec | r00 | Salavat Yula | 2 - 0 | Dinamo Minsk |
02 Dec | r00 | HC Lada Togl | 2 - 3 | Admiral Vlad |
02 Dec | r00 | Ak Bars Kaza | 1 - 2 | Neftekhimik |
02 Dec | r00 | Lokomotiv Ya | 7 - 3 | Sibir Novosi |
02 Dec | r00 | HC Sochi | 4 - 1 | Dynamo Mosco |
02 Dec | r00 | Jokerit | 3 - 4 | SKA Saint Pe |
03 Dec | r00 | Amur Khabaro | 3 - 4 | Kunlun Red S |
03 Dec | r00 | Barys Nur-Su | 3 - 4 | Metallurg Ma |
03 Dec | r00 | HC Yugra | 0 - 3 | Traktor Chel |
03 Dec | r00 | Severstal Ch | 0 - 2 | CSKA Moscow |
03 Dec | r00 | Spartak Mosc | 4 - 2 | Torpedo Nizh |
03 Dec | r00 | Dinamo Riga | 5 - 1 | Slovan Brati |
04 Dec | r00 | Salavat Yula | 3 - 2 | Dynamo Mosco |
04 Dec | r00 | Ak Bars Kaza | 3 - 1 | Dinamo Minsk |
04 Dec | r00 | Neftekhimik | 1 - 3 | SKA Saint Pe |
05 Dec | r00 | Amur Khabaro | 2 - 1 | Kunlun Red S |
05 Dec | r00 | Sibir Novosi | 1 - 2 | Metallurg Ma |
05 Dec | r00 | Avangard Oms | 2 - 1 | Avtomobilist |
05 Dec | r00 | Barys Nur-Su | 4 - 3 | Traktor Chel |
05 Dec | r00 | HC Yugra | 3 - 4 | HC Lada Togl |
05 Dec | r00 | Severstal Ch | 2 - 3 | Jokerit |
05 Dec | r00 | Torpedo Nizh | 4 - 1 | Slovan Brati |
05 Dec | r00 | Spartak Mosc | 2 - 6 | Vityaz Podol |
05 Dec | r00 | Dinamo Riga | 0 - 1 | CSKA Moscow |
06 Dec | r00 | Ak Bars Kaza | 2 - 3 | SKA Saint Pe |
06 Dec | r00 | Neftekhimik | 4 - 1 | Dinamo Minsk |
06 Dec | r00 | HC Sochi | 1 - 2 | Lokomotiv Ya |
07 Dec | r00 | Admiral Vlad | 4 - 2 | Kunlun Red S |
07 Dec | r00 | Avangard Oms | 4 - 2 | HC Lada Togl |
07 Dec | r00 | HC Yugra | 0 - 4 | Avtomobilist |
07 Dec | r00 | Severstal Ch | 5 - 3 | Slovan Brati |
07 Dec | r00 | Torpedo Nizh | 4 - 1 | Vityaz Podol |
07 Dec | r00 | Jokerit | 0 - 1 | Dynamo Mosco |
07 Dec | r00 | Spartak Mosc | 0 - 4 | CSKA Moscow |
08 Dec | r00 | Ak Bars Kaza | 1 - 4 | Lokomotiv Ya |
08 Dec | r00 | HC Sochi | 2 - 1 | SKA Saint Pe |
09 Dec | r00 | Amur Khabaro | 2 - 1 | Admiral Vlad |
09 Dec | r00 | Traktor Chel | 4 - 0 | Barys Nur-Su |
09 Dec | r00 | Metallurg Ma | 3 - 2 | Sibir Novosi |
09 Dec | r00 | Avtomobilist | 3 - 2 | Avangard Oms |
09 Dec | r00 | Severstal Ch | 3 - 2 | Vityaz Podol |
09 Dec | r00 | Torpedo Nizh | 3 - 2 | Jokerit |
09 Dec | r00 | Neftekhimik | 1 - 2 | Dynamo Mosco |
09 Dec | r00 | Dinamo Minsk | 1 - 3 | Dinamo Riga |
09 Dec | r00 | Spartak Mosc | 8 - 2 | Slovan Brati |
10 Dec | r00 | Salavat Yula | 3 - 2 | Lokomotiv Ya |
11 Dec | r00 | Metallurg Ma | 2 - 1 | Jokerit |
11 Dec | r00 | Traktor Chel | 3 - 4 | Sibir Novosi |
11 Dec | r00 | Avtomobilist | 3 - 4 | HC Yugra |
11 Dec | r00 | HC Lada Togl | 0 - 5 | Avangard Oms |
11 Dec | r00 | Ak Bars Kaza | 6 - 2 | Dynamo Mosco |
11 Dec | r00 | CSKA Moscow | 4 - 1 | Barys Nur-Su |
11 Dec | r00 | Dinamo Minsk | 3 - 1 | Slovan Brati |
11 Dec | r00 | HC Sochi | 3 - 1 | Spartak Mosc |
11 Dec | r00 | Dinamo Riga | 4 - 2 | Vityaz Podol |
18 Dec | r00 | Admiral Vlad | 4 - 2 | Amur Khabaro |
18 Dec | r00 | Kunlun Red S | 3 - 1 | Dinamo Riga |
18 Dec | r00 | Avangard Oms | 1 - 5 | HC Yugra |
18 Dec | r00 | Ak Bars Kaza | 2 - 1 | Salavat Yula |
18 Dec | r00 | Jokerit | 4 - 3 | HC Lada Togl |
18 Dec | r00 | HC Sochi | 0 - 2 | Neftekhimik |
18 Dec | r00 | Slovan Brati | 0 - 2 | Barys Nur-Su |
19 Dec | r00 | Lokomotiv Ya | 2 - 1 | Spartak Mosc |
19 Dec | r00 | CSKA Moscow | 3 - 1 | Traktor Chel |
19 Dec | r00 | Vityaz Podol | 2 - 1 | Metallurg Ma |
19 Dec | r00 | SKA Saint Pe | 2 - 3 | Dinamo Minsk |
20 Dec | r00 | Admiral Vlad | 1 - 3 | Dinamo Riga |
20 Dec | r00 | Kunlun Red S | 0 - 2 | Torpedo Nizh |
20 Dec | r00 | Sibir Novosi | 6 - 1 | HC Yugra |
20 Dec | r00 | Neftekhimik | 3 - 0 | Ak Bars Kaza |
20 Dec | r00 | Dynamo Mosco | 5 - 3 | Barys Nur-Su |
20 Dec | r00 | HC Sochi | 2 - 1 | Salavat Yula |
20 Dec | r00 | Slovan Brati | 2 - 4 | HC Lada Togl |
21 Dec | r00 | Amur Khabaro | 3 - 1 | Dinamo Riga |
21 Dec | r00 | Lokomotiv Ya | 3 - 2 | Dinamo Minsk |
21 Dec | r00 | CSKA Moscow | 1 - 4 | Metallurg Ma |
21 Dec | r00 | Jokerit | 2 - 3 | Avtomobilist |
21 Dec | r00 | Vityaz Podol | 1 - 2 | Traktor Chel |
22 Dec | r00 | Admiral Vlad | 0 - 2 | Torpedo Nizh |
22 Dec | r00 | Kunlun Red S | 2 - 1 | Severstal Ch |
23 Dec | r00 | Sibir Novosi | 3 - 6 | Salavat Yula |
23 Dec | r00 | Avangard Oms | 2 - 3 | HC Sochi |
23 Dec | r00 | Barys Nur-Su | 0 - 4 | Neftekhimik |
23 Dec | r00 | HC Lada Togl | 1 - 2 | Dinamo Minsk |
23 Dec | r00 | CSKA Moscow | 1 - 3 | Vityaz Podol |
23 Dec | r00 | Dynamo Mosco | 1 - 5 | SKA Saint Pe |
23 Dec | r00 | Slovan Brati | 4 - 5 | Avtomobilist |
24 Dec | r00 | Amur Khabaro | 3 - 1 | Torpedo Nizh |
24 Dec | r00 | Admiral Vlad | 2 - 3 | Severstal Ch |
24 Dec | r00 | Kunlun Red S | 1 - 3 | Spartak Mosc |
25 Dec | r00 | Sibir Novosi | 6 - 2 | Neftekhimik |
25 Dec | r00 | Avangard Oms | 5 - 3 | Ak Bars Kaza |
25 Dec | r00 | Barys Nur-Su | 0 - 2 | Salavat Yula |
25 Dec | r00 | HC Yugra | 2 - 0 | HC Sochi |
25 Dec | r00 | Metallurg Ma | 0 - 4 | SKA Saint Pe |
25 Dec | r00 | Traktor Chel | 2 - 0 | Dinamo Minsk |
25 Dec | r00 | HC Lada Togl | 3 - 1 | Lokomotiv Ya |
25 Dec | r00 | Dynamo Mosco | 2 - 3 | CSKA Moscow |
26 Dec | r00 | Amur Khabaro | 4 - 2 | Severstal Ch |
26 Dec | r00 | Admiral Vlad | 2 - 6 | Spartak Mosc |
26 Dec | r00 | Jokerit | 2 - 3 | Slovan Brati |
27 Dec | r00 | Sibir Novosi | 4 - 3 | HC Sochi |
27 Dec | r00 | Avangard Oms | 1 - 2 | Salavat Yula |
27 Dec | r00 | Barys Nur-Su | 2 - 5 | Ak Bars Kaza |
27 Dec | r00 | HC Yugra | 4 - 3 | Neftekhimik |
27 Dec | r00 | Metallurg Ma | 5 - 1 | Dynamo Mosco |
27 Dec | r00 | Traktor Chel | 3 - 2 | Lokomotiv Ya |
27 Dec | r00 | Avtomobilist | 4 - 3 | SKA Saint Pe |
27 Dec | r00 | Torpedo Nizh | 1 - 5 | CSKA Moscow |
28 Dec | r00 | Amur Khabaro | 2 - 1 | Spartak Mosc |
28 Dec | r00 | Vityaz Podol | 1 - 4 | Jokerit |
29 Dec | r00 | Admiral Vlad | 0 - 2 | Kunlun Red S |
29 Dec | r00 | Sibir Novosi | 4 - 1 | Ak Bars Kaza |
29 Dec | r00 | Avangard Oms | 2 - 3 | Neftekhimik |
29 Dec | r00 | Barys Nur-Su | 2 - 3 | HC Sochi |
29 Dec | r00 | HC Yugra | 3 - 4 | Salavat Yula |
29 Dec | r00 | Avtomobilist | 4 - 3 | Dynamo Mosco |
29 Dec | r00 | HC Lada Togl | 1 - 2 | CSKA Moscow |
29 Dec | r00 | Severstal Ch | 3 - 2 | Torpedo Nizh |
29 Dec | r00 | Dinamo Minsk | 6 - 3 | SKA Saint Pe |
30 Dec | r00 | Slovan Brati | 3 - 2 | Jokerit |
03 Jan | r00 | Amur Khabaro | 2 - 3 | Sibir Novosi |
03 Jan | r00 | Kunlun Red S | 0 - 4 | Avangard Oms |
03 Jan | r00 | Traktor Chel | 2 - 3 | Dynamo Mosco |
03 Jan | r00 | Metallurg Ma | 1 - 2 | Dinamo Minsk |
03 Jan | r00 | Avtomobilist | 5 - 6 | Lokomotiv Ya |
03 Jan | r00 | Barys Nur-Su | 2 - 3 | HC Yugra |
03 Jan | r00 | CSKA Moscow | 2 - 1 | Jokerit |
04 Jan | r00 | Torpedo Nizh | 3 - 7 | Ak Bars Kaza |
04 Jan | r00 | HC Sochi | 4 - 1 | Severstal Ch |
04 Jan | r00 | Spartak Mosc | 3 - 2 | Salavat Yula |
04 Jan | r00 | Dinamo Riga | 2 - 1 | Neftekhimik |
05 Jan | r00 | Amur Khabaro | 0 - 4 | Avangard Oms |
05 Jan | r00 | Admiral Vlad | 2 - 3 | Sibir Novosi |
05 Jan | r00 | Kunlun Red S | 2 - 1 | HC Yugra |
05 Jan | r00 | Traktor Chel | 2 - 6 | SKA Saint Pe |
05 Jan | r00 | Metallurg Ma | 4 - 1 | Lokomotiv Ya |
05 Jan | r00 | Avtomobilist | 2 - 0 | Dinamo Minsk |
05 Jan | r00 | HC Lada Togl | 3 - 1 | Dynamo Mosco |
05 Jan | r00 | Vityaz Podol | 0 - 7 | CSKA Moscow |
06 Jan | r00 | Severstal Ch | 5 - 2 | Neftekhimik |
06 Jan | r00 | Torpedo Nizh | 1 - 2 | HC Sochi |
06 Jan | r00 | Spartak Mosc | 2 - 3 | Ak Bars Kaza |
06 Jan | r00 | Dinamo Riga | 3 - 4 | Salavat Yula |
07 Jan | r00 | Amur Khabaro | 1 - 2 | HC Yugra |
07 Jan | r00 | Admiral Vlad | 5 - 4 | Avangard Oms |
07 Jan | r00 | Kunlun Red S | 7 - 4 | Sibir Novosi |
07 Jan | r00 | Traktor Chel | 5 - 2 | Avtomobilist |
07 Jan | r00 | HC Lada Togl | 0 - 5 | SKA Saint Pe |
07 Jan | r00 | Jokerit | 1 - 2 | Metallurg Ma |
07 Jan | r00 | Lokomotiv Ya | 2 - 1 | Dynamo Mosco |
07 Jan | r00 | Slovan Brati | 0 - 3 | CSKA Moscow |
08 Jan | r00 | Severstal Ch | 5 - 2 | Ak Bars Kaza |
08 Jan | r00 | Torpedo Nizh | 3 - 4 | Salavat Yula |
08 Jan | r00 | Spartak Mosc | 3 - 2 | Neftekhimik |
08 Jan | r00 | Dinamo Riga | 3 - 4 | HC Sochi |
09 Jan | r00 | Amur Khabaro | 3 - 1 | Barys Nur-Su |
09 Jan | r00 | Admiral Vlad | 2 - 1 | HC Yugra |
09 Jan | r00 | CSKA Moscow | 4 - 3 | Avtomobilist |
09 Jan | r00 | Dinamo Minsk | 1 - 3 | Lokomotiv Ya |
09 Jan | r00 | Jokerit | 3 - 0 | Traktor Chel |
09 Jan | r00 | Vityaz Podol | 5 - 1 | HC Lada Togl |
09 Jan | r00 | SKA Saint Pe | 4 - 2 | Kunlun Red S |
09 Jan | r00 | Slovan Brati | 4 - 3 | Metallurg Ma |
10 Jan | r00 | Severstal Ch | 3 - 2 | Salavat Yula |
10 Jan | r00 | Torpedo Nizh | 4 - 2 | Neftekhimik |
10 Jan | r00 | Spartak Mosc | 2 - 3 | HC Sochi |
10 Jan | r00 | Dinamo Riga | 1 - 4 | Ak Bars Kaza |
11 Jan | r00 | Admiral Vlad | 3 - 1 | Barys Nur-Su |
11 Jan | r00 | Sibir Novosi | 4 - 2 | Avangard Oms |
11 Jan | r00 | CSKA Moscow | 3 - 0 | HC Lada Togl |
11 Jan | r00 | Jokerit | 3 - 1 | Kunlun Red S |
11 Jan | r00 | Vityaz Podol | 1 - 5 | Avtomobilist |
11 Jan | r00 | SKA Saint Pe | 1 - 0 | Lokomotiv Ya |
11 Jan | r00 | Slovan Brati | 0 - 3 | Traktor Chel |
16 Jan | r00 | Avangard Oms | 3 - 4 | Metallurg Ma |
16 Jan | r00 | HC Yugra | 0 - 4 | Traktor Chel |
16 Jan | r00 | Avtomobilist | 1 - 4 | Sibir Novosi |
16 Jan | r00 | HC Lada Togl | 4 - 3 | Barys Nur-Su |
16 Jan | r00 | Severstal Ch | 3 - 4 | Torpedo Nizh |
16 Jan | r00 | Lokomotiv Ya | 1 - 3 | Admiral Vlad |
16 Jan | r00 | Dinamo Minsk | 0 - 2 | Amur Khabaro |
16 Jan | r00 | Dynamo Mosco | 5 - 2 | Kunlun Red S |
16 Jan | r00 | SKA Saint Pe | 4 - 1 | Spartak Mosc |
17 Jan | r00 | Salavat Yula | 4 - 1 | Vityaz Podol |
17 Jan | r00 | Ak Bars Kaza | 2 - 1 | Jokerit |
17 Jan | r00 | Neftekhimik | 1 - 0 | CSKA Moscow |
17 Jan | r00 | HC Sochi | 1 - 2 | Slovan Brati |
18 Jan | r00 | Avangard Oms | 1 - 2 | Traktor Chel |
18 Jan | r00 | HC Yugra | 0 - 3 | Metallurg Ma |
18 Jan | r00 | Avtomobilist | 2 - 4 | Barys Nur-Su |
18 Jan | r00 | HC Lada Togl | 0 - 1 | Sibir Novosi |
18 Jan | r00 | Severstal Ch | 5 - 6 | Lokomotiv Ya |
18 Jan | r00 | Dinamo Minsk | 1 - 3 | Kunlun Red S |
18 Jan | r00 | Dynamo Mosco | 4 - 5 | Spartak Mosc |
18 Jan | r00 | SKA Saint Pe | 7 - 2 | Admiral Vlad |
18 Jan | r00 | Dinamo Riga | 3 - 4 | Amur Khabaro |
19 Jan | r00 | Salavat Yula | 2 - 1 | CSKA Moscow |
19 Jan | r00 | Neftekhimik | 3 - 1 | Vityaz Podol |
19 Jan | r00 | Ak Bars Kaza | 2 - 4 | Slovan Brati |
19 Jan | r00 | HC Sochi | 2 - 1 | Jokerit |
20 Jan | r00 | Dinamo Riga | 2 - 3 | Dinamo Minsk |
20 Jan | r00 | Traktor Chel | 2 - 1 | HC Yugra |
20 Jan | r00 | Metallurg Ma | 3 - 6 | Avangard Oms |
20 Jan | r00 | Dynamo Mosco | 4 - 0 | Admiral Vlad |
20 Jan | r00 | Lokomotiv Ya | 2 - 0 | Kunlun Red S |
20 Jan | r00 | Torpedo Nizh | 5 - 3 | Severstal Ch |
20 Jan | r00 | SKA Saint Pe | 5 - 0 | Amur Khabaro |
21 Jan | r00 | Sibir Novosi | 3 - 0 | Avtomobilist |
21 Jan | r00 | Barys Nur-Su | 4 - 3 | HC Lada Togl |
21 Jan | r00 | Salavat Yula | 5 - 3 | Slovan Brati |
21 Jan | r00 | Ak Bars Kaza | 0 - 2 | Vityaz Podol |
21 Jan | r00 | Neftekhimik | 3 - 2 | Jokerit |
21 Jan | r00 | HC Sochi | 1 - 3 | CSKA Moscow |
22 Jan | r00 | Metallurg Ma | 4 - 1 | Kunlun Red S |
22 Jan | r00 | Traktor Chel | 3 - 1 | Avangard Oms |
22 Jan | r00 | Lokomotiv Ya | 3 - 0 | Amur Khabaro |
22 Jan | r00 | Dinamo Minsk | 2 - 3 | Admiral Vlad |
22 Jan | r00 | SKA Saint Pe | 2 - 3 | Dynamo Mosco |
22 Jan | r00 | Spartak Mosc | 3 - 4 | Severstal Ch |
22 Jan | r00 | Dinamo Riga | 1 - 2 | HC Yugra |
23 Jan | r00 | Sibir Novosi | 2 - 0 | HC Lada Togl |
23 Jan | r00 | Barys Nur-Su | 2 - 3 | Avtomobilist |
23 Jan | r00 | Salavat Yula | 4 - 5 | Jokerit |
23 Jan | r00 | Neftekhimik | 5 - 1 | Slovan Brati |
23 Jan | r00 | Ak Bars Kaza | 6 - 4 | CSKA Moscow |
23 Jan | r00 | HC Sochi | 1 - 2 | Vityaz Podol |
24 Jan | r00 | Spartak Mosc | 5 - 2 | Dinamo Riga |
25 Jan | r00 | Kunlun Red S | 1 - 3 | Amur Khabaro |
25 Jan | r00 | Dinamo Minsk | 3 - 2 | Slovan Brati |
26 Jan | r00 | Jokerit | 2 - 4 | Dinamo Riga |
27 Jan | r00 | Kunlun Red S | 2 - 4 | Amur Khabaro |
28 Jan | r00 | Kunlun Red S | 0 - 4 | Barys Nur-Su |
28 Jan | r00 | Dinamo Riga | 1 - 2 | Jokerit |
27 Feb | r00 | Amur Khabaro | 5 - 3 | Admiral Vlad |
27 Feb | r00 | Avangard Oms | 1 - 2 | Sibir Novosi |
27 Feb | r00 | Metallurg Ma | 4 - 0 | HC Yugra |
27 Feb | r00 | Salavat Yula | 3 - 1 | HC Sochi |
27 Feb | r00 | Avtomobilist | 1 - 3 | Traktor Chel |
27 Feb | r00 | Ak Bars Kaza | 5 - 2 | Torpedo Nizh |
27 Feb | r00 | Neftekhimik | 0 - 4 | HC Lada Togl |
27 Feb | r00 | CSKA Moscow | 1 - 4 | Severstal Ch |
27 Feb | r00 | Dinamo Minsk | 5 - 3 | Dinamo Riga |
27 Feb | r00 | Jokerit | 5 - 3 | SKA Saint Pe |
27 Feb | r00 | Vityaz Podol | 5 - 3 | Slovan Brati |
27 Feb | r00 | Spartak Mosc | 0 - 2 | Lokomotiv Ya |
01 Mar | r00 | Admiral Vlad | 2 - 1 | Amur Khabaro |
01 Mar | r00 | Sibir Novosi | 1 - 4 | Traktor Chel |
01 Mar | r00 | Barys Nur-Su | 3 - 4 | Avangard Oms |
01 Mar | r00 | Salavat Yula | 4 - 2 | Ak Bars Kaza |
01 Mar | r00 | HC Yugra | 0 - 3 | Avtomobilist |
01 Mar | r00 | Metallurg Ma | 3 - 2 | Neftekhimik |
01 Mar | r00 | HC Lada Togl | 2 - 3 | HC Sochi |
01 Mar | r00 | Lokomotiv Ya | 2 - 5 | CSKA Moscow |
01 Mar | r00 | Torpedo Nizh | 2 - 1 | Vityaz Podol |
01 Mar | r00 | SKA Saint Pe | 1 - 0 | Severstal Ch |
01 Mar | r00 | Spartak Mosc | 4 - 3 | Dynamo Mosco |
01 Mar | r00 | Dinamo Riga | 3 - 1 | Jokerit |
01 Mar | r00 | Slovan Brati | 4 - 2 | Dinamo Minsk |
03 Mar | r00 | Jokerit | 2 - 3 | HC Sochi |
03 Mar | r00 | Lokomotiv Ya | 2 - 1 | Torpedo Nizh |
04 Mar | r00 | Salavat Yula | 6 - 4 | Avangard Oms |
04 Mar | r00 | Traktor Chel | 4 - 3 | Neftekhimik |
04 Mar | r00 | Avtomobilist | 2 - 3 | Metallurg Ma |
04 Mar | r00 | Ak Bars Kaza | 3 - 0 | Amur Khabaro |
04 Mar | r00 | CSKA Moscow | 6 - 0 | Spartak Mosc |
04 Mar | r00 | Jokerit | 7 - 2 | HC Sochi |
04 Mar | r00 | Lokomotiv Ya | 2 - 1 | Torpedo Nizh |
04 Mar | r00 | SKA Saint Pe | 4 - 3 | Severstal Ch |
05 Mar | r00 | Salavat Yula | 2 - 7 | Avangard Oms |
05 Mar | r00 | Traktor Chel | 4 - 1 | Neftekhimik |
05 Mar | r00 | Avtomobilist | 2 - 1 | Metallurg Ma |
05 Mar | r00 | Ak Bars Kaza | 3 - 2 | Amur Khabaro |
05 Mar | r00 | CSKA Moscow | 1 - 0 | Spartak Mosc |
05 Mar | r00 | SKA Saint Pe | 7 - 4 | Severstal Ch |
06 Mar | r00 | Torpedo Nizh | 2 - 3 | Lokomotiv Ya |
06 Mar | r00 | HC Sochi | 2 - 7 | Jokerit |
07 Mar | r00 | Amur Khabaro | 4 - 1 | Ak Bars Kaza |
07 Mar | r00 | Avangard Oms | 5 - 3 | Salavat Yula |
07 Mar | r00 | Metallurg Ma | 3 - 1 | Avtomobilist |
07 Mar | r00 | Severstal Ch | 1 - 2 | SKA Saint Pe |
07 Mar | r00 | Torpedo Nizh | 2 - 3 | Lokomotiv Ya |
07 Mar | r00 | Neftekhimik | 2 - 3 | Traktor Chel |
07 Mar | r00 | HC Sochi | 2 - 3 | Jokerit |
07 Mar | r00 | Spartak Mosc | 1 - 3 | CSKA Moscow |
08 Mar | r00 | Amur Khabaro | 1 - 3 | Ak Bars Kaza |
08 Mar | r00 | Avangard Oms | 2 - 4 | Salavat Yula |
08 Mar | r00 | Metallurg Ma | 1 - 2 | Avtomobilist |
08 Mar | r00 | Severstal Ch | 0 - 2 | SKA Saint Pe |
08 Mar | r00 | Neftekhimik | 3 - 2 | Traktor Chel |
08 Mar | r00 | Spartak Mosc | 0 - 1 | CSKA Moscow |
09 Mar | r00 | Jokerit | 2 - 1 | HC Sochi |
10 Mar | r00 | Salavat Yula | 2 - 1 | Avangard Oms |
10 Mar | r00 | Traktor Chel | 4 - 3 | Neftekhimik |
10 Mar | r00 | Avtomobilist | 1 - 4 | Metallurg Ma |
10 Mar | r00 | Ak Bars Kaza | 2 - 1 | Amur Khabaro |
12 Mar | r00 | Avangard Oms | 3 - 2 | Salavat Yula |
12 Mar | r00 | Metallurg Ma | 3 - 1 | Avtomobilist |
14 Mar | r00 | Salavat Yula | 3 - 2 | Avangard Oms |
16 Mar | r00 | Salavat Yula | 1 - 2 | Traktor Chel |
16 Mar | r00 | Ak Bars Kaza | 3 - 4 | Metallurg Ma |
16 Mar | r00 | CSKA Moscow | 4 - 0 | Jokerit |
16 Mar | r00 | SKA Saint Pe | 4 - 0 | Lokomotiv Ya |
17 Mar | r00 | Salavat Yula | 3 - 2 | Traktor Chel |
17 Mar | r00 | Ak Bars Kaza | 4 - 1 | Metallurg Ma |
17 Mar | r00 | CSKA Moscow | 2 - 0 | Jokerit |
17 Mar | r00 | SKA Saint Pe | 1 - 2 | Lokomotiv Ya |
19 Mar | r00 | Lokomotiv Ya | 0 - 2 | SKA Saint Pe |
19 Mar | r00 | Jokerit | 2 - 1 | CSKA Moscow |
20 Mar | r00 | Metallurg Ma | 2 - 5 | Ak Bars Kaza |
20 Mar | r00 | Traktor Chel | 2 - 3 | Salavat Yula |
20 Mar | r00 | Jokerit | 1 - 2 | CSKA Moscow |
20 Mar | r00 | Lokomotiv Ya | 1 - 4 | SKA Saint Pe |
21 Mar | r00 | Metallurg Ma | 2 - 3 | Ak Bars Kaza |
21 Mar | r00 | Traktor Chel | 4 - 1 | Salavat Yula |
22 Mar | r00 | CSKA Moscow | 1 - 2 | Jokerit |
22 Mar | r00 | SKA Saint Pe | 3 - 1 | Lokomotiv Ya |
23 Mar | r00 | Salavat Yula | 1 - 0 | Traktor Chel |
23 Mar | r00 | Ak Bars Kaza | 3 - 1 | Metallurg Ma |
24 Mar | r00 | Jokerit | 3 - 4 | CSKA Moscow |
25 Mar | r00 | Traktor Chel | 7 - 1 | Salavat Yula |
27 Mar | r00 | Salavat Yula | 1 - 2 | Traktor Chel |
29 Mar | r00 | SKA Saint Pe | 4 - 5 | CSKA Moscow |
30 Mar | r00 | Ak Bars Kaza | 2 - 1 | Traktor Chel |
31 Mar | r00 | SKA Saint Pe | 2 - 0 | CSKA Moscow |
01 Apr | r00 | Ak Bars Kaza | 4 - 3 | Traktor Chel |
02 Apr | r00 | CSKA Moscow | 2 - 5 | SKA Saint Pe |
03 Apr | r00 | Traktor Chel | 1 - 2 | Ak Bars Kaza |
04 Apr | r00 | CSKA Moscow | 2 - 1 | SKA Saint Pe |
05 Apr | r00 | Traktor Chel | 1 - 3 | Ak Bars Kaza |
06 Apr | r00 | SKA Saint Pe | 0 - 1 | CSKA Moscow |
08 Apr | r00 | CSKA Moscow | 3 - 2 | SKA Saint Pe |
14 Apr | r00 | Ak Bars Kaza | 2 - 1 | CSKA Moscow |
16 Apr | r00 | Ak Bars Kaza | 2 - 1 | CSKA Moscow |
18 Apr | r00 | CSKA Moscow | 3 - 2 | Ak Bars Kaza |
20 Apr | r00 | CSKA Moscow | 1 - 3 | Ak Bars Kaza |
22 Apr | r00 | Ak Bars Kaza | 1 - 0 | CSKA Moscow |