23 Sep | r00 | Esbjerg | 1 - 3 | Frederikshav |
23 Sep | r00 | Gentofte Sta | 2 - 1 | Herlev |
23 Sep | r00 | Herning Blue | 1 - 2 | Rungsted |
23 Sep | r00 | Odense Bulld | 1 - 2 | Aalborg |
23 Sep | r00 | Sonderjyske | 3 - 6 | Rodovre Migh |
26 Sep | r00 | Aalborg | 2 - 0 | Gentofte Sta |
27 Sep | r00 | Frederikshav | 3 - 2 | Odense Bulld |
27 Sep | r00 | Herlev | 0 - 1 | Sonderjyske |
27 Sep | r00 | Rodovre Migh | 4 - 3 | Herning Blue |
27 Sep | r00 | Rungsted | 4 - 3 | Esbjerg |
30 Sep | r00 | Esbjerg | 1 - 2 | Odense Bulld |
30 Sep | r00 | Gentofte Sta | 2 - 1 | Frederikshav |
30 Sep | r00 | Herning Blue | 2 - 3 | Herlev |
30 Sep | r00 | Rungsted | 7 - 1 | Rodovre Migh |
30 Sep | r00 | Sonderjyske | 4 - 5 | Aalborg |
04 Oct | r00 | Aalborg | 1 - 0 | Herning Blue |
04 Oct | r00 | Herlev | 3 - 6 | Rungsted |
04 Oct | r00 | Rodovre Migh | 4 - 3 | Esbjerg |
04 Oct | r00 | Odense Bulld | 0 - 1 | Gentofte Sta |
04 Oct | r00 | Frederikshav | 2 - 1 | Sonderjyske |
07 Oct | r00 | Esbjerg | 5 - 2 | Gentofte Sta |
07 Oct | r00 | Frederikshav | 1 - 3 | Herning Blue |
07 Oct | r00 | Odense Bulld | 2 - 0 | Sonderjyske |
07 Oct | r00 | Rodovre Migh | 5 - 1 | Herlev |
07 Oct | r00 | Rungsted | 2 - 3 | Aalborg |
11 Oct | r00 | Aalborg | 4 - 1 | Rodovre Migh |
11 Oct | r00 | Gentofte Sta | 2 - 4 | Sonderjyske |
11 Oct | r00 | Herlev | 1 - 8 | Esbjerg |
11 Oct | r00 | Odense Bulld | 3 - 2 | Herning Blue |
14 Oct | r00 | Esbjerg | 2 - 3 | Sonderjyske |
14 Oct | r00 | Rodovre Migh | 2 - 3 | Frederikshav |
14 Oct | r00 | Herlev | 4 - 5 | Aalborg |
14 Oct | r00 | Herning Blue | 3 - 4 | Gentofte Sta |
14 Oct | r00 | Odense Bulld | 5 - 4 | Rungsted |
16 Oct | r00 | Gentofte Sta | 1 - 3 | Odense Bulld |
18 Oct | r00 | Aalborg | 2 - 1 | Esbjerg |
18 Oct | r00 | Frederikshav | 5 - 2 | Herlev |
18 Oct | r00 | Gentofte Sta | 4 - 3 | Rungsted |
18 Oct | r00 | Odense Bulld | 3 - 4 | Rodovre Migh |
18 Oct | r00 | Sonderjyske | 3 - 4 | Herning Blue |
21 Oct | r00 | Esbjerg | 3 - 1 | Herning Blue |
21 Oct | r00 | Rodovre Migh | 3 - 6 | Gentofte Sta |
21 Oct | r00 | Aalborg | 1 - 3 | Frederikshav |
21 Oct | r00 | Rungsted | 5 - 3 | Sonderjyske |
21 Oct | r00 | Herlev | 4 - 7 | Odense Bulld |
22 Oct | r00 | Odense Bulld | 5 - 1 | Herlev |
23 Oct | r00 | Herning Blue | 3 - 1 | Esbjerg |
25 Oct | r00 | Gentofte Sta | 4 - 3 | Rodovre Migh |
25 Oct | r00 | Sonderjyske | 5 - 2 | Rungsted |
25 Oct | r00 | Frederikshav | 2 - 5 | Aalborg |
28 Oct | r00 | Esbjerg | 2 - 6 | Aalborg |
28 Oct | r00 | Rodovre Migh | 2 - 4 | Odense Bulld |
28 Oct | r00 | Herning Blue | 3 - 2 | Sonderjyske |
28 Oct | r00 | Rungsted | 4 - 2 | Gentofte Sta |
28 Oct | r00 | Herlev | 1 - 4 | Frederikshav |
29 Oct | r00 | Sonderjyske | 4 - 3 | Odense Bulld |
08 Nov | r00 | Gentofte Sta | 2 - 1 | Herning Blue |
08 Nov | r00 | Sonderjyske | 4 - 3 | Esbjerg |
09 Nov | r00 | Aalborg | 3 - 4 | Herlev |
09 Nov | r00 | Frederikshav | 6 - 0 | Rodovre Migh |
09 Nov | r00 | Rungsted | 3 - 2 | Odense Bulld |
11 Nov | r00 | Esbjerg | 7 - 2 | Herlev |
11 Nov | r00 | Frederikshav | 1 - 3 | Rungsted |
11 Nov | r00 | Herning Blue | 5 - 4 | Odense Bulld |
11 Nov | r00 | Sonderjyske | 3 - 2 | Gentofte Sta |
12 Nov | r00 | Rodovre Migh | 3 - 5 | Aalborg |
12 Nov | r00 | Odense Bulld | 3 - 1 | Esbjerg |
13 Nov | r00 | Herlev | 4 - 6 | Sonderjyske |
15 Nov | r00 | Gentofte Sta | 2 - 3 | Esbjerg |
15 Nov | r00 | Herning Blue | 1 - 2 | Frederikshav |
15 Nov | r00 | Aalborg | 4 - 2 | Rungsted |
17 Nov | r00 | Rungsted | 5 - 2 | Herlev |
18 Nov | r00 | Esbjerg | 3 - 0 | Rodovre Migh |
18 Nov | r00 | Herning Blue | 3 - 6 | Aalborg |
18 Nov | r00 | Sonderjyske | 2 - 0 | Frederikshav |
19 Nov | r00 | Rodovre Migh | 5 - 8 | Rungsted |
20 Nov | r00 | Aalborg | 1 - 4 | Sonderjyske |
20 Nov | r00 | Frederikshav | 3 - 0 | Gentofte Sta |
20 Nov | r00 | Herlev | 1 - 5 | Herning Blue |
22 Nov | r00 | Herning Blue | 5 - 0 | Rodovre Migh |
22 Nov | r00 | Sonderjyske | 5 - 4 | Herlev |
22 Nov | r00 | Gentofte Sta | 3 - 1 | Aalborg |
22 Nov | r00 | Esbjerg | 4 - 3 | Rungsted |
24 Nov | r00 | Rungsted | 1 - 4 | Herning Blue |
25 Nov | r00 | Aalborg | 4 - 1 | Odense Bulld |
25 Nov | r00 | Frederikshav | 4 - 2 | Esbjerg |
25 Nov | r00 | Sonderjyske | 4 - 1 | Rodovre Migh |
25 Nov | r00 | Herlev | 1 - 4 | Gentofte Sta |
26 Nov | r00 | Odense Bulld | 4 - 2 | Frederikshav |
29 Nov | r00 | Esbjerg | 3 - 4 | Frederikshav |
29 Nov | r00 | Herning Blue | 1 - 2 | Rungsted |
29 Nov | r00 | Rodovre Migh | 1 - 5 | Sonderjyske |
29 Nov | r00 | Odense Bulld | 0 - 2 | Aalborg |
29 Nov | r00 | Gentofte Sta | 5 - 2 | Herlev |
01 Dec | r00 | Rungsted | 3 - 0 | Esbjerg |
02 Dec | r00 | Frederikshav | 0 - 2 | Odense Bulld |
02 Dec | r00 | Herning Blue | 1 - 4 | Sonderjyske |
02 Dec | r00 | Herlev | 2 - 8 | Rodovre Migh |
03 Dec | r00 | Aalborg | 2 - 0 | Gentofte Sta |
04 Dec | r00 | Rodovre Migh | 0 - 7 | Herning Blue |