04 Aug | r01 | Progresul Sp | 0 - 1 | Dinamo Bucur |
05 Aug | r01 | Unirea Slobo | 3 - 0 | Minaur Baia |
06 Aug | r01 | 1599 Șelimb | 1 - 0 | Brașov Stea |
06 Aug | r01 | ACS Sirineas | 0 - 1 | Dumbrăviţa |
06 Aug | r01 | Unirea Dej | 2 - 1 | Csikszereda |
06 Aug | r01 | Concordia | 0 - 3 | Slatina |
06 Aug | r01 | SCM Gloria B | 1 - 0 | Ripensia Tim |
06 Aug | r01 | Otelul Galat | 0 - 0 | Politehnica |
06 Aug | r01 | FC Politehni | 1 - 0 | Unirea Const |
09 Aug | r01 | CSA Steaua B | 1 - 1 | Metaloglobus |
12 Aug | r02 | Csikszereda | 0 - 1 | Concordia |
13 Aug | r02 | Ripensia Tim | 1 - 2 | Unirea Slobo |
13 Aug | r02 | Dumbrăviţa | 1 - 2 | Unirea Dej |
13 Aug | r02 | Politehnica | 2 - 0 | ACS Sirineas |
13 Aug | r02 | Unirea Const | 0 - 3 | Progresul Sp |
13 Aug | r02 | 1599 Șelimb | 4 - 0 | FC Politehni |
13 Aug | r02 | Metaloglobus | 1 - 3 | SCM Gloria B |
14 Aug | r02 | Brașov Stea | 1 - 1 | Minaur Baia |
15 Aug | r02 | Slatina | 1 - 2 | CSA Steaua B |
16 Aug | r02 | Dinamo Bucur | 1 - 3 | Otelul Galat |
20 Aug | r03 | FC Politehni | 0 - 0 | Brașov Stea |
20 Aug | r03 | Unirea Dej | 1 - 2 | Politehnica |
20 Aug | r03 | Concordia | 2 - 2 | Dumbrăviţa |
20 Aug | r03 | Unirea Slobo | 1 - 0 | Metaloglobus |
20 Aug | r03 | Minaur Baia | 1 - 1 | Ripensia Tim |
20 Aug | r03 | SCM Gloria B | 1 - 1 | Slatina |
20 Aug | r03 | Progresul Sp | 1 - 2 | 1599 Șelimb |
20 Aug | r03 | ACS Sirineas | 2 - 0 | Dinamo Bucur |
21 Aug | r03 | Otelul Galat | 3 - 2 | Unirea Const |
23 Aug | r03 | CSA Steaua B | 0 - 4 | Csikszereda |
26 Aug | r04 | 1599 Șelimb | 1 - 1 | Otelul Galat |
27 Aug | r04 | Brașov Stea | 1 - 0 | Ripensia Tim |
27 Aug | r04 | Metaloglobus | 0 - 1 | Minaur Baia |
27 Aug | r04 | Slatina | 1 - 1 | Unirea Slobo |
27 Aug | r04 | Politehnica | 2 - 1 | Concordia |
27 Aug | r04 | FC Politehni | 0 - 1 | Progresul Sp |
27 Aug | r04 | Dinamo Bucur | 2 - 3 | Unirea Dej |
27 Aug | r04 | Unirea Const | 2 - 1 | ACS Sirineas |
28 Aug | r04 | Csikszereda | 3 - 2 | SCM Gloria B |
29 Aug | r04 | Dumbrăviţa | 0 - 3 | CSA Steaua B |
02 Sep | r05 | CSA Steaua B | 2 - 1 | Politehnica |
03 Sep | r05 | Unirea Slobo | 0 - 1 | Csikszereda |
03 Sep | r05 | Minaur Baia | 2 - 1 | Slatina |
03 Sep | r05 | Ripensia Tim | 2 - 1 | Metaloglobus |
03 Sep | r05 | Progresul Sp | 2 - 1 | Brașov Stea |
03 Sep | r05 | ACS Sirineas | 1 - 0 | 1599 Șelimb |
03 Sep | r05 | Unirea Dej | 2 - 1 | Unirea Const |
03 Sep | r05 | Otelul Galat | 1 - 0 | FC Politehni |
04 Sep | r05 | Concordia | 0 - 1 | Dinamo Bucur |
05 Sep | r05 | SCM Gloria B | 2 - 1 | Dumbrăviţa |
09 Sep | r06 | Progresul Sp | 0 - 0 | Otelul Galat |
09 Sep | r06 | Dinamo Bucur | 1 - 2 | CSA Steaua B |
10 Sep | r06 | Brașov Stea | 1 - 0 | Metaloglobus |
10 Sep | r06 | Slatina | 3 - 0 | Ripensia Tim |
10 Sep | r06 | Dumbrăviţa | 2 - 4 | Unirea Slobo |
10 Sep | r06 | Politehnica | 1 - 0 | SCM Gloria B |
10 Sep | r06 | Unirea Const | 0 - 3 | Concordia |
10 Sep | r06 | 1599 Șelimb | 1 - 1 | Unirea Dej |
10 Sep | r06 | FC Politehni | 0 - 1 | ACS Sirineas |
11 Sep | r06 | Csikszereda | 3 - 0 | Minaur Baia |
17 Sep | r07 | ACS Sirineas | 1 - 0 | Progresul Sp |
17 Sep | r07 | Unirea Dej | 2 - 2 | FC Politehni |
17 Sep | r07 | Concordia | 0 - 1 | 1599 Șelimb |
17 Sep | r07 | Minaur Baia | 3 - 4 | Dumbrăviţa |
17 Sep | r07 | Metaloglobus | 0 - 1 | Slatina |
18 Sep | r07 | Otelul Galat | 2 - 1 | Brașov Stea |
18 Sep | r07 | SCM Gloria B | 2 - 1 | Dinamo Bucur |
18 Sep | r07 | Unirea Slobo | 0 - 0 | Politehnica |
18 Sep | r07 | Ripensia Tim | 0 - 0 | Csikszereda |
01 Oct | r08 | Dumbrăviţa | 1 - 0 | Ripensia Tim |
01 Oct | r08 | Politehnica | 2 - 0 | Minaur Baia |
01 Oct | r08 | Progresul Sp | 2 - 2 | Unirea Dej |
01 Oct | r08 | 1599 Șelimb | 1 - 1 | CSA Steaua B |
02 Oct | r08 | Brașov Stea | 0 - 0 | Slatina |
02 Oct | r08 | Csikszereda | 2 - 0 | Metaloglobus |
02 Oct | r08 | FC Politehni | 1 - 4 | Concordia |
02 Oct | r08 | Otelul Galat | 2 - 1 | ACS Sirineas |
03 Oct | r08 | Unirea Const | 3 - 1 | SCM Gloria B |
04 Oct | r08 | Dinamo Bucur | 1 - 0 | Unirea Slobo |
08 Oct | r09 | ACS Sirineas | 2 - 3 | Brașov Stea |
08 Oct | r09 | Concordia | 2 - 0 | Progresul Sp |
08 Oct | r09 | CSA Steaua B | 3 - 1 | FC Politehni |
08 Oct | r09 | Unirea Slobo | 3 - 0 | Unirea Const |
08 Oct | r09 | Ripensia Tim | 3 - 1 | Politehnica |
08 Oct | r09 | Metaloglobus | 1 - 0 | Dumbrăviţa |
08 Oct | r09 | Slatina | 2 - 0 | Csikszereda |
08 Oct | r09 | Unirea Dej | 2 - 0 | Otelul Galat |
09 Oct | r09 | Minaur Baia | 1 - 1 | Dinamo Bucur |
11 Oct | r09 | SCM Gloria B | 1 - 0 | 1599 Șelimb |
12 Oct | r07 | CSA Steaua B | - | Unirea Const |
14 Oct | r10 | Brașov Stea | 1 - 1 | Csikszereda |
15 Oct | r10 | Dumbrăviţa | 2 - 1 | Slatina |
15 Oct | r10 | Politehnica | 1 - 0 | Metaloglobus |
15 Oct | r10 | Unirea Const | 1 - 0 | Minaur Baia |
15 Oct | r10 | 1599 Șelimb | 1 - 1 | Unirea Slobo |
15 Oct | r10 | ACS Sirineas | 1 - 2 | Unirea Dej |
15 Oct | r10 | Dinamo Bucur | 1 - 0 | Ripensia Tim |
16 Oct | r10 | FC Politehni | 1 - 1 | SCM Gloria B |
17 Oct | r10 | Progresul Sp | 0 - 3 | CSA Steaua B |
17 Oct | r10 | Otelul Galat | 1 - 0 | Concordia |