23 Jul | r01 | Austria Vien | 1 - 1 | Wacker Innsb |
23 Jul | r01 | SKU Amstette | 1 - 1 | Floridsdorfe |
23 Jul | r01 | Lask Juniors | 2 - 4 | SV Lafnitz |
23 Jul | r01 | SV Horn | 2 - 1 | SK Vorwarts |
23 Jul | r01 | SV Kapfenber | 0 - 2 | FC Liefering |
24 Jul | r01 | FC BW Linz | 2 - 1 | Dornbirn |
25 Jul | r01 | Austria Lust | 2 - 1 | Grazer AK |
30 Jul | r02 | FC Liefering | 2 - 1 | SKN St. Polt |
30 Jul | r02 | Wacker Innsb | 2 - 0 | SV Kapfenber |
30 Jul | r02 | SV Lafnitz | 1 - 4 | Austria Lust |
30 Jul | r02 | Grazer AK | 1 - 1 | SV Horn |
30 Jul | r02 | Rapid Wien I | 0 - 0 | Lask Juniors |
30 Jul | r02 | Floridsdorfe | 1 - 2 | Austria Vien |
31 Jul | r02 | Dornbirn | 0 - 6 | SKU Amstette |
01 Aug | r02 | SK Vorwarts | 0 - 4 | FC BW Linz |
03 Aug | r01 | SKN St. Polt | 1 - 2 | Rapid Wien I |
06 Aug | r03 | Austria Vien | 0 - 0 | Grazer AK |
06 Aug | r03 | SKU Amstette | 3 - 0 | SK Vorwarts |
06 Aug | r03 | Austria Lust | 2 - 1 | FC Liefering |
06 Aug | r03 | SV Kapfenber | 1 - 2 | Floridsdorfe |
06 Aug | r03 | FC BW Linz | 1 - 1 | SKN St. Polt |
07 Aug | r03 | Lask Juniors | 5 - 2 | Dornbirn |
07 Aug | r03 | Wacker Innsb | 0 - 0 | SV Lafnitz |
08 Aug | r03 | SV Horn | 1 - 1 | Rapid Wien I |
13 Aug | r04 | FC Liefering | 1 - 1 | SKU Amstette |
13 Aug | r04 | SK Vorwarts | 0 - 1 | Wacker Innsb |
13 Aug | r04 | Dornbirn | 1 - 1 | Austria Vien |
13 Aug | r04 | Floridsdorfe | 3 - 1 | Austria Lust |
13 Aug | r04 | Grazer AK | 5 - 1 | Lask Juniors |
13 Aug | r04 | SV Lafnitz | 3 - 1 | FC BW Linz |
14 Aug | r04 | Rapid Wien I | 0 - 3 | SV Kapfenber |
15 Aug | r04 | SKN St. Polt | 1 - 3 | SV Horn |
20 Aug | r05 | Austria Vien | 0 - 2 | FC Liefering |
20 Aug | r05 | SKU Amstette | 1 - 1 | SV Lafnitz |
20 Aug | r05 | SK Vorwarts | 0 - 0 | Lask Juniors |
20 Aug | r05 | FC BW Linz | 1 - 0 | Rapid Wien I |
20 Aug | r05 | Floridsdorfe | 2 - 0 | SKN St. Polt |
20 Aug | r05 | Austria Lust | 2 - 1 | Wacker Innsb |
21 Aug | r05 | SV Horn | 3 - 1 | Dornbirn |
22 Aug | r05 | SV Kapfenber | 1 - 2 | Grazer AK |
27 Aug | r06 | FC Liefering | 0 - 0 | Floridsdorfe |
27 Aug | r06 | SV Lafnitz | 5 - 1 | SV Horn |
27 Aug | r06 | Lask Juniors | 2 - 2 | FC BW Linz |
27 Aug | r06 | Dornbirn | 4 - 1 | SV Kapfenber |
27 Aug | r06 | SKN St. Polt | 2 - 0 | Austria Vien |
27 Aug | r06 | Grazer AK | 4 - 0 | SK Vorwarts |
28 Aug | r06 | Rapid Wien I | 1 - 2 | Austria Lust |
29 Aug | r06 | Wacker Innsb | 1 - 0 | SKU Amstette |
10 Sep | r07 | Austria Vien | 2 - 0 | SK Vorwarts |
10 Sep | r07 | SV Horn | 1 - 1 | Lask Juniors |
10 Sep | r07 | Floridsdorfe | 1 - 3 | Wacker Innsb |
10 Sep | r07 | SV Kapfenber | 1 - 0 | SV Lafnitz |
10 Sep | r07 | FC BW Linz | 1 - 0 | Grazer AK |
11 Sep | r07 | Austria Lust | 3 - 1 | SKU Amstette |
11 Sep | r07 | SKN St. Polt | 0 - 3 | Dornbirn |
12 Sep | r07 | FC Liefering | 6 - 2 | Rapid Wien I |
17 Sep | r08 | Wacker Innsb | 2 - 2 | FC Liefering |
17 Sep | r08 | SKU Amstette | 1 - 0 | FC BW Linz |
17 Sep | r08 | SV Lafnitz | 1 - 0 | SKN St. Polt |
17 Sep | r08 | Lask Juniors | 2 - 2 | Austria Vien |
17 Sep | r08 | SV Horn | 0 - 1 | SV Kapfenber |
18 Sep | r08 | Dornbirn | 0 - 2 | Floridsdorfe |
18 Sep | r08 | SK Vorwarts | 1 - 2 | Austria Lust |
19 Sep | r08 | Rapid Wien I | 2 - 1 | Grazer AK |
24 Sep | r09 | SKN St. Polt | 4 - 0 | SKU Amstette |
24 Sep | r09 | FC Liefering | 4 - 2 | Dornbirn |
24 Sep | r09 | FC BW Linz | 3 - 1 | SV Horn |
24 Sep | r09 | Austria Lust | 5 - 0 | Lask Juniors |
24 Sep | r09 | SV Kapfenber | 1 - 3 | SK Vorwarts |
25 Sep | r09 | Floridsdorfe | 0 - 0 | Rapid Wien I |
26 Sep | r09 | Austria Vien | 0 - 1 | SV Lafnitz |
26 Sep | r09 | Grazer AK | 3 - 1 | Wacker Innsb |
01 Oct | r10 | Austria Vien | 1 - 3 | SV Horn |
01 Oct | r10 | SKU Amstette | 3 - 0 | SV Kapfenber |
01 Oct | r10 | SK Vorwarts | 2 - 5 | Rapid Wien I |
01 Oct | r10 | Lask Juniors | 1 - 3 | SKN St. Polt |
01 Oct | r10 | Dornbirn | 0 - 2 | Austria Lust |
02 Oct | r10 | SV Lafnitz | 1 - 3 | FC Liefering |
02 Oct | r10 | Grazer AK | 1 - 0 | Floridsdorfe |
03 Oct | r10 | Wacker Innsb | 0 - 1 | FC BW Linz |
15 Oct | r11 | SKN St. Polt | 6 - 1 | Grazer AK |
15 Oct | r11 | FC Liefering | 2 - 0 | Lask Juniors |
15 Oct | r11 | Austria Lust | 6 - 0 | SV Kapfenber |
15 Oct | r11 | Floridsdorfe | 2 - 0 | SK Vorwarts |
16 Oct | r11 | Rapid Wien I | 0 - 3 | Wacker Innsb |
16 Oct | r11 | SV Lafnitz | 2 - 0 | Dornbirn |
16 Oct | r11 | SV Horn | 0 - 3 | SKU Amstette |
17 Oct | r11 | FC BW Linz | 3 - 1 | Austria Vien |
22 Oct | r12 | SKU Amstette | 2 - 0 | Austria Vien |
22 Oct | r12 | Wacker Innsb | 5 - 1 | Lask Juniors |
22 Oct | r12 | SK Vorwarts | 1 - 3 | SV Lafnitz |
22 Oct | r12 | Floridsdorfe | 3 - 0 | SV Horn |
22 Oct | r12 | Austria Lust | 0 - 1 | FC BW Linz |
23 Oct | r12 | Grazer AK | 0 - 3 | FC Liefering |
23 Oct | r12 | Rapid Wien I | 1 - 1 | Dornbirn |
24 Oct | r12 | SV Kapfenber | 2 - 0 | SKN St. Polt |
29 Oct | r13 | FC Liefering | 1 - 1 | SK Vorwarts |
29 Oct | r13 | SV Lafnitz | 4 - 2 | Rapid Wien I |
29 Oct | r13 | SV Horn | 0 - 2 | Wacker Innsb |
30 Oct | r13 | Austria Vien | 1 - 3 | SV Kapfenber |