All Events Scheduled < 2024-05-06 >
00:00 UTC | | Argentinian Primera B Nacional | | Quilmes vs Alvarado |
00:00 UTC | | American NWSL | | Bay FC vs Chicago Red Stars |
00:00 UTC | | Chile Primera Division | | OHiggins vs Audax Italiano |
00:00 UTC | | British Superbike Championship | | Oulton Park International Race 2 |
00:00 UTC | | British Superbike Championship | | Oulton Park International Race 3 |
00:00 UTC | | PDC Darts | | Players Championship 9 |
00:00 UTC | | Argentine LNB | | Ferro Carril Oeste vs Obras Sanitarias |
00:00 UTC | | Liga Mexicana de Béisbol | | Piratas de Campeche vs Tigres de Quintan |
00:00 UTC | | Liga Mexicana de Béisbol | | El Águila de Veracruz vs Leones de Yuca |
00:00 UTC | | Somali Premier League | | Midnimo vs Jeenyo |
00:06 UTC | | Mexican Ascenso MX | | Leones Negros UDG vs Atlético La Paz |
00:30 UTC | | Colombia Categoría Primera A | | Once Caldas vs La Equidad |
01:00 UTC | | MLS Next Pro | | Real Monarchs vs Los Angeles FC II |
01:00 UTC | | Liga Mexicana de Béisbol | | Tecolotes de los Dos Laredos vs Toros de |
01:00 UTC | | Jamaican Premier League | | Waterhouse FC vs Mount Pleasant FA |
02:06 UTC | | Mexican Primera League | | Pachuca vs Necaxa |
04:00 UTC | | Japanese J3 League | | Vanraure Hachinohe vs Iwate Grulla Morio |
04:00 UTC | | Japanese J3 League | | FC Osaka vs FC Ryukyu |
04:00 UTC | | Japanese J3 League | | Imabari vs Kataller Toyama |
04:00 UTC | | Japanese J1 League | | Tokyo Verdy vs Júbilo Iwata |
04:00 UTC | | Japanese J1 League | | Vissel Kobe vs Albirex Niigata |
04:05 UTC | | Japanese J1 League | | Gamba Osaka vs Cerezo Osaka |
04:05 UTC | | Japanese B1 League | | Saga vs Diamond Dolphins |
05:00 UTC | | Nippon Baseball League | | Chiba Lotte Marines vs Saitama Seibu Lio |
05:00 UTC | | Japanese J3 League | | Fukushima United vs Nara Club |
05:00 UTC | | Japanese J3 League | | Omiya Ardija vs Matsumoto Yamaga |
05:00 UTC | | Japanese J3 League | | YSCC vs Sagamihara |
05:00 UTC | | Japanese J3 League | | Zweigen Kanazawa vs Gainare Tottori |
05:00 UTC | | Japanese J3 League | | Kamatamare Sanuki vs Azul Claro Numazu |
05:00 UTC | | Japanese J3 League | | Tegevajaro Miyazaki vs Nagano Parceiro |
05:00 UTC | | Japanese J1 League | | Hokkaido Consadole Sapporo vs FC Tokyo |
05:00 UTC | | Japanese J1 League | | Kyoto Sanga vs Machida Zelvia |
05:00 UTC | | Japanese J1 League | | Avispa Fukuoka vs Kawasaki Frontale |
05:00 UTC | | South Korean K League 1 | | Jeju United FC vs Daegu FC |
05:00 UTC | | South Korean K League 2 | | Cheonan City vs Ansan Greeners |
05:00 UTC | | Japanese J2 League | | Blaublitz Akita vs Ventforet Kofu |
05:00 UTC | | Japanese J2 League | | Mito HollyHock vs Roasso Kumamoto |
05:00 UTC | | Japanese J2 League | | Tochigi SC vs Fujieda MYFC |
05:00 UTC | | Japanese J2 League | | Thespakusatsu Gunma vs Shimizu S-Pulse |
05:00 UTC | | Japanese J2 League | | Fagiano Okayama vs Tokushima Vortis |
05:00 UTC | | Japanese J2 League | | Renofa Yamaguchi vs Montedio Yamagata |
05:00 UTC | | Japanese J2 League | | Oita Trinita vs V-Varen Nagasaki |
05:00 UTC | | Japanese J2 League | | Kagoshima United vs Vegalta Sendai |
05:05 UTC | | Japanese B1 League | | Kyoto vs Nagasaki |
06:00 UTC | | Japanese J1 League | | Sanfrecce Hiroshima vs Nagoya Grampus |
06:00 UTC | | Japanese J2 League | | Ehime FC vs Iwaki |
07:00 UTC | | Japanese J1 League | | Kashiwa Reysol vs Kashima Antlers |
07:00 UTC | | Japanese J1 League | | Shonan Bellmare vs Sagan Tosu |
07:30 UTC | | South Korean K League 1 | | Gwangju FC vs Daejeon Hana Citizen |
07:30 UTC | | South Korean K League 2 | | Seoul E-Land vs Chungbuk Cheongju |
08:00 UTC | | Japanese J1 League | | Urawa Red Diamonds vs Yokohama F Marinos |
09:00 UTC | | Nippon Baseball League | | Hanshin Tigers vs Hiroshima Toyo Carp |
09:00 UTC | | Nippon Baseball League | | Yokohama DeNA BayStars vs Tokyo Yakult S |
09:00 UTC | | Nippon Baseball League | | Tohoku Rakuten Golden Eagles vs Orix Buf |
09:00 UTC | | Nippon Baseball League | | Fukuoka SoftBank Hawks vs Hokkaido Nippo |
09:00 UTC | | Nippon Baseball League | | Chunichi Dragons vs Yomiuri Giants |
10:00 UTC | | Japanese J3 League | | FC Gifu vs Giravanz Kitakyushu |
10:00 UTC | | Ukrainian Premier League | | SC Dnipro-1 vs Kryvbas Kryvyi Rih |
10:00 UTC | | Japanese J2 League | | JEF United Chiba vs Yokohama FC |
11:35 UTC | | Chinese CBA | | Guangdong Southern Tigers vs Liaoning Fl |
12:00 UTC | | Kenyan Premier League | | Tusker vs Nzoia Sugar |
12:00 UTC | | Romanian Liga I | | FC Hermannstadt vs Politehnica Iași |
12:00 UTC | | Irish Premier Division | | Drogheda vs Dundalk |
12:45 UTC | | Russian Football Premier League | | Ural S.R vs Baltika Kaliningrad |
13:00 UTC | | Uzbekistan Super League | | Qizilqum vs Neftchi |
13:00 UTC | | Latvian Higher League | | FK Metalurgs vs METTA Latvijas Universit |
13:30 UTC | | Iranian Persian Gulf Pro League | | Paykan vs Aluminium Arak |
14:00 UTC | | Indian Premier League | | Mumbai Indians vs Sunrisers Hyderabad |
14:00 UTC | | English Northern Premier League Premier Division | | Macclesfield vs Marine |
14:00 UTC | | Montenegrin Second League | | OFK Grbalj vs Igalo |
14:00 UTC | | Montenegrin Second League | | FK Podgorica vs Iskra Danilovgrad |
14:00 UTC | | Montenegrin Second League | | Otrant-Olympic vs FK Kom |
14:00 UTC | | Montenegrin Second League | | Berane vs Bokelj |
14:00 UTC | | Montenegrin Second League | | Internacional Podgorica vs Lovćen |
14:00 UTC | | English Isthmian League Premier Division | | Chatham Town vs Enfield Town |
14:00 UTC | | Northern Irish Premiership | | Crusaders vs Coleraine |
14:00 UTC | | English Southern Premier League South Division | | AFC Totton vs Salisbury |
14:00 UTC | | England Non League Div One Isthmian North | | Frome Town vs Bristol Manor Farm |
14:00 UTC | | England Non League Div One Isthmian North | | Bedford Town vs Waltham Abbey |
14:00 UTC | | English National League South | | Worthing vs Braintree Town |
14:00 UTC | | English Southern Premier League Central Division | | AFC Telford United vs Leamington |
14:05 UTC | | UAE Pro League | | Khorfakkan vs Al Ain |
14:05 UTC | | UAE Pro League | | Ittihad Kalba vs Emirates Club |
14:15 UTC | | Emir of Qatar Cup | | Al-Duhail SC vs Al-Shamal |
14:40 UTC | | Iranian Persian Gulf Pro League | | Sepahan vs Esteghlal Khuzestan |
14:45 UTC | | Bulgarian First League | | Slavia Sofia vs Arda Kardzhali |
14:45 UTC | | Iranian Persian Gulf Pro League | | Nassaji Mazandaran vs Persepolis |
15:00 UTC | | Turkish Basketbol Super Ligi | | Anadolu Efes SK vs Bursaspor Basketbol |
15:00 UTC | | Nigerian NPFL | | Remo Stars vs Rivers United |
15:00 UTC | | Romanian Liga I | | Uta Arad vs FC U Craiova 1948 |
15:00 UTC | | Ghanaian Premier League | | Accra Lions vs Aduana Stars |
15:00 UTC | | Ukrainian Premier League | | Veres Rivne vs Mynai |
15:00 UTC | | Russian Football Premier League | | Fakel Voronezh vs Zenit St Petersburg |
15:00 UTC | | Azerbaijani Premier League | | Sabail FK vs Gabala FK |
15:50 UTC | | Lithuanian LKL | | BC Lietkabelis vs BC Nevėžis |
16:00 UTC | | Italy Serie A Women | | Fiorentina Women vs Juventus Women |
16:00 UTC | | Polish I liga | | Zaglebie Sosnowiec vs Wisla Krakow |
16:00 UTC | | Egyptian Premier League | | Pyramids FC vs Future FC |
16:00 UTC | | Egyptian Premier League | | Tala-'ea El Gaish vs Al-Masry |
16:00 UTC | | Hungarian Nemzeti Bajnokság IA | | NKA Pecs vs Budapesti Honvéd SE |
16:00 UTC | | Iranian Persian Gulf Pro League | | Malavan vs Havadar |
16:00 UTC | | Irish First Division | | Bray Wanderers vs Finn Harps FC |
16:00 UTC | | Irish First Division | | Cork City FC vs Wexford |
16:00 UTC | | Irish First Division | | Longford Town vs Kerry |
16:00 UTC | | Irish First Division | | Treaty United vs Athlone Town |
16:00 UTC | | Irish First Division | | UCD vs Cobh Ramblers |
16:00 UTC | | Kuwait Premier League | | Al-Fahaheel vs Kuwait SC |
16:00 UTC | | Russian VTB United League | | BC UNICS vs PBC Lokomotiv Kuban |
16:00 UTC | | Italian Serie A | | Salernitana vs Atalanta |
16:00 UTC | | Iranian Persian Gulf Pro League | | Sanat Naft vs Mes Rafsanjan |
16:00 UTC | | Estonian Esiliiga | | FC Levadia Tallinn II vs Tallinna Kalev |
16:00 UTC | | Iranian Persian Gulf Pro League | | Malavan vs Havadar |
16:00 UTC | | Iranian Persian Gulf Pro League | | Foolad FC vs Tractor Sazi |
16:00 UTC | | Hungarian Nemzeti Bajnokság IA | | Szolnoki Olaj KK vs Alba Fehérvár |
16:00 UTC | | Irish Premier Division | | Bohemians vs Galway United |
16:00 UTC | | Irish Premier Division | | Shamrock vs Waterford FC |
16:00 UTC | | Irish Premier Division | | Sligo vs St Patricks |
16:30 UTC | | English League 2 | | Crewe vs Doncaster |
16:45 UTC | | UAE Pro League | | Al Bataeh vs Al Wasl |
16:45 UTC | | UAE Pro League | | Shabab Al-Ahli Dubai vs Al Sharjah |
17:00 UTC | | Czech NBL | | Basketball Nymburk vs BK NH Ostrava |
17:00 UTC | | Polish Ekstraklasa | | Pogon Szczecin vs Puszcza Niepołomice |
17:00 UTC | | Emir of Qatar Cup | | Al-Arabi vs Al-Sailiya SC |
17:00 UTC | | Turkish Super Lig | | Antalyaspor vs Pendikspor |
17:00 UTC | | Turkish Super Lig | | Konyaspor vs Fenerbahce |
17:00 UTC | | Swedish Superettan | | Varbergs BoIS FC vs Trelleborgs FF |
17:00 UTC | | Danish Superliga | | Vejle Boldklub vs Odense BK |
17:00 UTC | | Swedish Handbollsligan | | Önnereds HK vs Ystads IF |
17:00 UTC | | Iranian Persian Gulf Pro League | | Esteghlal vs ZOB Ahan |
17:10 UTC | | Israeli Basketball Premier League | | Hapoel Haifa BC vs Hapoel Beer Sheva BC |
17:10 UTC | | Swedish Allsvenskan | | Gais vs IFK Gothenburg |
17:15 UTC | | Israeli Basketball Premier League | | Ironi Kiryat Ata B.C. vs Hapoel Jerusale |
17:15 UTC | | Bulgarian First League | | Botev Plovdiv vs CSKA 1948 |
17:30 UTC | | Germany Women Bundesliga | | 1. FC Nürnberg Women vs RB Leipzig Wome |
17:30 UTC | | Israeli Premier League | | Bnei Sakhnin vs Maccabi Tel Aviv |
17:30 UTC | | Israeli Premier League | | Hapoel Hadera Eran vs Maccabi Petach Tik |
17:30 UTC | | Israeli Premier League | | Beitar Jerusalem vs FC Ashdod |
17:30 UTC | | International Friendlies Ice Hockey | | Germany Ice Hockey vs France Ice Hockey |
17:30 UTC | | Russian Football Premier League | | CSKA Moscow vs FK Rubin Kazan |
17:30 UTC | | Russian Football Premier League | | Lok. Moscow vs FK Rostov |
17:45 UTC | | Peruvian Segunda División | | Universidad de San Martín de Porres vs |
18:00 UTC | | Hungarian NB II | | Kispest Honved vs Vasas |
18:00 UTC | | Saudi-Arabian Pro League | | Al-Ahli Saudi FC vs Al Hilal |
18:00 UTC | | Dutch Eredivisie | | Excelsior vs NEC Nijmegen |
18:00 UTC | | Romanian Liga I | | Universitatea Craiova vs Steaua Bucurest |
18:00 UTC | | Algerian Ligue 1 | | USM Alger vs JS Kabylie |
18:30 UTC | | Italian Serie A2 | | Pallacanestro Trapani vs Unione Cestisti |
18:30 UTC | | Italian Serie A2 | | Scaligera Basket Verona vs Urania Milano |
18:30 UTC | | Argentina Primera B Metropolitana | | Club Atlético Fénix vs Club Atlético |
18:45 UTC | | Italian Serie A | | Udinese vs Napoli |
18:45 UTC | | Irish Premier Division | | Derry City vs Shelbourne FC |
19:00 UTC | | Italian Serie A2 | | Real Sebastiani Rieti vs Rimini |
19:00 UTC | | French Ligue 1 | | Lille vs Lyon |
19:00 UTC | | English Premier League | | Crystal Palace vs Manchester United |
19:15 UTC | | Icelandic Úrvalsdeild karla | | Breidablik vs Valur |
19:15 UTC | | Portuguese LigaPro | | AVS Futebol SAD vs Mafra |
19:30 UTC | | Brazil Brasileiro Women | | Botafogo Women vs Corinthians Women |
19:30 UTC | | Peruvian Primera Division | | Atlético Grau vs Sport Huancayo |
20:00 UTC | | Colombian Categoría Primera B | | Atlético Cali vs Boca Juniors de Cali |
20:05 UTC | | MLB | | Philadelphia Phillies vs San Francisco G |
21:00 UTC | | Colombian Categoría Primera B | | Internacional de Palmira vs Atlético Hu |
21:15 UTC | | Paraguayan División Intermedia | | Resistencia vs Sportivo Carapeguá |
22:00 UTC | | Chile Primera B | | Deportes La Serena vs San Marcos de Aric |
22:00 UTC | | Brazil Brasileiro Women | | Cruzeiro Women vs Palmeiras Women |
22:00 UTC | | Brazilian Serie B | | Ceara vs CRB |
22:10 UTC | | MLB | | Cleveland Guardians vs Detroit Tigers |
22:40 UTC | | MLB | | Pittsburgh Pirates vs Los Angeles Angels |
22:50 UTC | | MLB | | Tampa Bay Rays vs Chicago White Sox |
23:00 UTC | | Arena Football League | | Wichita Regulators vs Salina Liberty |
23:00 UTC | | Brazilian Serie C | | Londrina EC vs CS Alagoano |
23:00 UTC | | Brazilian Serie C | | São Bernardo vs Ferroviario |
23:00 UTC | | Brazilian Serie B | | Ponte Preta vs Amazonas |
23:00 UTC | | Brazil Serie D | | Águia de Marabá PA vs Fluminense PI |
23:00 UTC | | Brazilian Serie A | | Juventude vs Atletico GO |
23:05 UTC | | Canadian OHL | | Oshawa Generals vs North Bay Battalion |
23:10 UTC | | MLB | | Kansas City Royals vs Milwaukee Brewers |
23:30 UTC | | NBA | | New York Knicks vs Indiana Pacers |
23:40 UTC | | MLB | | Minnesota Twins vs Seattle Mariners |
23:40 UTC | | MLB | | Chicago Cubs vs San Diego Padres |
23:45 UTC | | MLB | | St. Louis Cardinals vs New York Mets |
|